Sürekli Kadro İşçi Alımları Yapılacak! 5 Unvan Güncel Başvuru Kılavuzu Açıklandı

Sürekli Kadro İşçi Alımları Yapılacak! 5 Unvan Güncel Başvuru Kılavuzu Açıklandı

Denizli ili kamu personeli alımı başvuru iş ve işlemleri kapsamında yeni ilan açıklandı. Farklı unvanlarda kamu işçi alımına başvuru süreci ve tüm şartlar bu haberimizde.

Denizli İli Çal Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesinde yeni işçi alımı yapılacak. Farklı unvanlarda sürekli “daimi” kadro işçi alımı başvuru süreci, şartları ve kimlerin başvurabileceğine dair tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu haberimizde hazırladık.

Çal Belediyesi başvuru kontenjanları - özel şartları

Çal ilçe sınırları içerisinde ikamet etmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak gerekiyor. 1 beden işçisi (genel), 1 oto tamircisi, 1 operatör, 4 inşaat işçisi, 6 temizlik görevlisi alımı olmak üzere yeni kadrolara başvurular alınacak.

Kamu işçi alımı genel şartları

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak gerekiyor.

Güncel personel alımı başvuru süreci

Denizli ili Çal Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesinde yeni daimi işçi alımı başvuruları 13 Haziran ile 16 Haziran 2023 tarihleri arasında olacak. Başvurular “Hüseyinler Mahallesi Sanayi Caddesi N0:2/201 Çal/Denizli” adresine yapılacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.