Süresiz İşçi Personel Alımı Başladı! 50 Yaş Adaylar Başvurabiliyor

Süresiz İşçi Personel Alımı Başladı! 50 Yaş Adaylar Başvurabiliyor

Kay-Tur Kayseri İşçi Alımı İlanı açıklandı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştirakçilerinden biri olan Kay-Tur bünyesinde yeni işçi alımı başladı. Sürece dair tüm detaylar bu yazımızda.

Bazı alanlarda alım yapılmak üzere Kay-Tur Kayseri Turizm Eğitim Kültür Ticaret Anonim Şirketi kurum dışı kamu işçi alımı ilanı yayınlamıştır. Alınacak olan kişilerin meslek adı olarak hamurkar ve hamurkar yardımcısı olarak çalışacağı belirtilmiştir. Bu alandaki açık işçi sayısı ise 10 kişiden oluşur.

Kay-tur işçi alımı süreci

Alımların yapılması için geçerli olan süre 30 Haziran 2023 olarak belirlenmiştir. İlana başvuru yapılması için geçerli olan adres ise Yakut Mahallesi, Fuar Kültür Parkı İçi Kümeevler Kocasinan Kayseri’de yer almaktadır. Kay-Tur merkez olarak burada görüşme ve mülakat bilgileri kişilere aktarılır.

Personel Alımı Başvurusu Şartları Nelerdir?

Kişilerin bu alanda çalışmak için yapacakları başvuruda belirli şartlar bulunur. Bu şartlara bağlı kalınarak müracaat oluşturmak daha mantıklı olur. Bu nedenle Kay-Tur işçi alım başvuru şartları içerisinde ilk olarak 20 -50 yaş aralığında olmak önemlidir. Daha öncesinde en az 1 yıl çalışmış olmak gerekir. Vardiyalı şekilde çalışmaya engelin bulunmaması. İşe alım yapılması içim Kayseri’de ikamet etmekte aynı şekilde aranan şartlar arasında yerini alır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Bu ilana başvuru yapmak için kişilerin bazı belgeleri de hazır bulundurması gerekir. Bu yüzden belgelerin içerisinde nelerin olduğunu bilmekte fayda vardır. Adli sicil belgesi ve başvuru formu istenen belgelerdir. Kay-Tur alımları için istenen belgeler içerisinde yer alan başvuru formu da başvuru esnasında verilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.