Tokat Belediyesi Kadrolu Vasıflı Vasıfsız 52 İşçi Alımı Yapacak

Tokat Belediyesi Kadrolu Vasıflı Vasıfsız 52 İşçi Alımı Yapacak

İŞKUR Kurum Dışı İşçi Alımı ilanında yer alan işçi alımı ilanına göre farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Tokat Belediyesi İştiraki TOKBEL de istihdam edilmek üzere belirsiz süreli 52 işçi alımı yapacağını duyurdu.

Tokat Belediyesi İştiraki kadrolarında kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 52 işçi alımı yapılacak kadrolar 1 Doğalgaz İşletme ve Bakım Operatörü, 2 Şoför, 2 Ekskavatör Operatörü, 1 Beko Loder Operatörü, 2 Parkeci, 2 Beden İşçisi, 1 İnşaat Demircisi, 1 İnşaat Kalıpçısı, 1 İnşaat Duvarcısı, 1 Marangoz, 5 Atıksu ve Yağmursuyu Şebekeleri İşletme Bakım Elamanı, 1 Kaynakçı, 1 İş makinası Operatörü Kazıyıcı Yükleyici Beko Operatörü, 1 Vidanjör Operatörü, 1 Beden İşçisi, 15 Temizlik İşçisi, 3 Çöpçü, 1 Büro İşçisi, 1 Filit İşçisi (Haşere İlaçlama) 1 Motor Ustası, 1 Oto Fren Ustası, 1 Oto Elektrik Ustası, 1 Oto Makas Ustası, 1 Lastik Tamircisi, 1 Oto Boyacı, 1 İş Makinesi Yağcısı, 1 Oto Kaporta İşçisi ve 1 İş Yeri Bekçisi olmak üzere ilgilerin başvuruları alınacaktır. Detaylar haberimizde.

Tokat Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları

1 Doğalgaz İşletme ve Bakım Operatörü, 2 Şoför, 2 Ekskavatör Operatörü, 1 Beko Loder Operatörü, 2 Parkeci,1 Kaynakçı 7 Temizlik İşçsi, 3 Çöpçü, 1 Büro İşçisi, 1 Filit İşçisi (Haşere İlaçlama) 1 Motor Ustası, 1 Oto Fren Ustası, 1 Oto Elektrik Ustası, 1 Oto Makas Ustası, 1 Lastik Tamircisi, 1 Oto Boyacı, 1 İş Makinesi Yağcısı, 1 Oto Kaporta İşçisi ve 1 İş Yeri Bekçisi kadrolarına başvuru yapmak için En az lise mezunu olmak, 2 Beden İşçisi, 1 İnşaat Demircisi, 1 İnşaat Kalıpçısı, 1 İnşaat Duvarcısı, 1 Marangoz, 5 Atıksu ve Yağmursuyu Şebekeleri İşletme Bakım Elamanı, 1 İş makinası Operatörü Kazıyıcı Yükleyici Beko Operatörü, 1 Vidanjör Operatörü, 8 Temizlik İşçisi, 1 Beden İşçisi kadrosu için en az ilkokul mezunu olmak, son 6 aydır tokat merkez sınırlarında ikamet ediyor olmak, Türk vatandaşı olmak, 40 ile 45 yaş aralığında olmak ve kamu haklarından mahrum olmamak şartlarını taşıyan adaylar başvuruda bulunabilirler.

Tokat Belediyesi 52 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Adaylar başvuru yapmak istedikleri pozisyon için İş Başvuru Dilekçesi, T.C. kimlik fotokopisi, İkametgah belgesi, Adli sicil kaydı, Diploma ve sağlık raporu ile başvuruda bulunabileceklerdir.

Başvuru Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular 2 ağustos2023 sabah saat 8:00 da başlayıp aynı gün 17:00 de sona erecektir. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını aynı gün mesai saatleri içerisinde yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum