TSK KPSS 60 Muhasebeci Personel Alımı Bugün Açıklandı

TSK KPSS 60 Muhasebeci Personel Alımı Bugün Açıklandı

Türk Silahlı Kuvvetleri TSK Antalya ili Muratpaşa ilçesindeki komutanlık için güncel ve yeni iş ilanı açıklandı. Sürece dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Silahlı Kuvvetleri “T.S.K. Karpuzkaldıran Özel Eğit. Merk. Kom.” Bünyesinde yeni işçi alımı açıklandı. Antalya ili Muratpaşa ilçesi için kamu personeli MUHASEBECİ alımı için tüm detayları hemen bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, görevini devamlı yapmasına engeli olmamak, askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf ve ya tecilli olmak), muhasebe meslek alanında 3 yıl çalışmış ve çalıştığını gösterir güncel SGK Tescil ve Hizmet Dökümünü ibraz etmek ve kpss3 puan türünden en az 60 puan almak gerekiyor.

Muhasebeci alımı özel şartları

Muhasebeciliği kendine meslek olarak seçmiş, iş disiplini olan Muhasebe alanında minimum 3 yıl deneyimli, Muhasebe ile ilgili tüm yasal mevzuat uygulamaları ve raporlama süreçlerine hakim , tek düzen muhasebe sistemini iyi bilen resmi muhasebe kayıt düzenine hakim, vergi, sigorta, ve İş kanunu ve diğer mevzuata hakim, personel özlük işleri bordro, puantaj, ve ücret tahakkuku konusunda tecrübeli Microsoft Offiice programlarını iyi derecede kullanabilen ve Muhasebe Paket programları kullanabilecek çalışma olması gerekmektedir.

TSK işçi alımı mezuniyetler ve süreç

Fakültelerin İktisat, İşletme, Maliye Muhasebe bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor. Başvurular 2 Temmuz’a kadar olacak. Adaylar İŞKUR e-şube’den, ALO 170 nolu hattan ve İŞKUR hizmet birimlerinden başvuru yapabilir. Başvuru numarası ise 00007620655 olarak açıklandı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum