TTK Kamu İşçi Alımı Başladı! Tıkla Başvuru Yap Başvuru Ekranı

TTK Kamu İşçi Alımı Başladı! Tıkla Başvuru Yap Başvuru Ekranı

T.T.K. Genel Müdürlüğü tarafından 5 Haziran 2023 tarihli resmi ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana göre 10 kamu işçisi alımı yapılacak. Başvuru için KPSS şartı aranmıyor. Başvuru ekranı üzerinden hemen başvur.

T.T.K.Genel Müdürlüğü 'nce yeni kamu işçi alımı yayımlandı. Yayımlanan ilana başvuracak adaylar haberimizin sonunda yer alan başvuru ekranı üzerinden hemen başvurabilir.

Başvurular bu gün 5 Haziran 'da başladı. Son başvuru tarihi olarak 9 Haziran 2023 belirlendi. Başvuracak adaylar haberimizde yer alan iş ilan numaraları ile İŞKUR üzerinden işlem yapabilecektir.

2 Madenci Numuneci (Maden Ocağı) alımı için Ortaöğretim Kimya, Kimya Teknolojisi, Kimya Teknolojisi-Boya Üretimi ve Kontrolü, Kimya Teknolojisi-Boya Üretimi ve Uygulama, Kimya Teknolojisi-Çimento ve Yapı Kimyasalları Üretimi, Kimya Teknolojisi-Deri İşleme, Kimya Teknolojisi-Kağıt Üretimi, Kimya Teknolojisi-Kimya, Kimya Teknolojisi-Kimya Laboratuvarı, Kimya Teknolojisi-Kimya Proses, Kimya Teknolojisi-Lastik Üretimi, Kimya Teknolojisi-Petrol-Petrokimya, Kiimya Teknolojisi-Petrol Rafineri, Kimya Teknolojisi-Proses, Kimya Teknolojisi-Sınai Boya/Sanayi Boyacılığı ve Uygulama Tekniği, Kimya Teknolojisi-Temizlik, Kozmetik ve Parfümeri Ürünleri Üretimi mezunu olmak

Önlisans Kimya ve Kimya Teknolojisi, Kimya Teknikerliği, Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri mezunu olmak.

Lisans Kimya, Kimya Mühendisliği, Kimya Öğretmenliği, Kimya Teknolojisi bölümlerinin birinden mezun olmalıdır. 18 Yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak. İş İlan No (00007567815)

5 Gemici Alımı için Adayların en az Gemici yeterliliğine sahip olduğunu belgelemeleri ve bu belgelerin son başvuru tarihi itibariyle geçerli olması gerekmektedir.

Kamu veya özel sektörün deniz vasıtalarında Gemici olarak en az 6 ay çalıştığını belgelemeleri gerekmektedir. İş İlan No (00007564776)

3 Gemi Makine Kontrolörü-Deniz alımı için Başmakinist/Başmühendis, Sınırlı Başmakinist/Başmühendis, Uzak Yol Başmakinist /Başmühendis, Uzak Yol Iı. Makinist/Mühendis ehliyetlerinden birine sahip olması gerekmektedir. İş İlan No (00007564879)

Gemici ve Gemi Makine Kontrolörü Alımı Genel Şartlar

En Az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak.

Başvuru tarihinin son günü itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak.

Başvuru tarihinin ilk günü itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.