Türkiye Petrolleri 17.570 TL Maaş 112 Gün İkramiye Kadrolu İşçi Alımı

Türkiye Petrolleri 17.570 TL Maaş 112 Gün İkramiye Kadrolu İşçi Alımı

Türkiye Petrolleri tarafında yüksek maaşla kadrolu işçiler almak için ilanlar yayımlandı. İlanlara başvurular hemen internet sitesi veya telefon üzerinden yapılacak. İşte başvuru şartları.

Türkiye Petrolleri tarafından yeni kadrolu işçi alımı için farklı ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda ne kadar maaş verileceği belirtildi.

Başvuru işlemleri 15 Mayıs 2023 tarihi itibariyle başladı. 20 Mayıs 2023 tarihinde başvurular sona erecektir. Aday başvurusu İŞKUR hizmet noktaraları, İŞKUR internet sitesi veya İŞKUR 170 telefon hattı üzerinden yapılacaktır.

Diğer Teknisyen Ve Teknikerler alımı için: Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi, Doğalgaz Isıtma, Doğalgaz Isıtma ve Sıhhiyat Tesisleri Teknikleri, Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi, Doğalgaz ve Isıtma, Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat, Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknikerliği, Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Gaz Tesisatı ve Teknolojisi, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Ön Lisans mezunu olmak gerekli. İş İlan No (00007520958)

Aylık maaş 17.570,94 TL olarak aylık ödenecektir.

Lojistik Meslek Elemanı alımı için: Üniversitelerin; Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Sekreterlik, Yönetici Asistanlığı ve Ofis Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İletişim ve Halkla İlişkiler, İşletme, İşletmecilik, İşletme Yönetimi, Genel İşletme, Endüstriyel Yönetim, Girişimcilik ve Proje Yönetim, Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı, İş İdaresi, Sevk ve İdare, Ticaret ve Yönetim, Yöneticilik, Yönetim, Yönetim Bilimleri Ön Lisans mezunu olması gereklidir. İş İlan No (00007520783)

Aylık olarak ödenecek tutar 17.286,43 TL belirlendi.

Ortak başvuru şartları: adaylar başvuru için en az 18 yaşında olacak. Üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Tercih Edilen İkamet İlleri olarak Adıyaman belirtildi. KPSS ön lisans düzeyinden en az 60 puan alanlar başvurabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum