Yeni Şoför Temizlik ve Sağlık Personeli İşçi Alımı Haziran Ayı Başvuruları

Yeni Şoför Temizlik ve Sağlık Personeli İşçi Alımı Haziran Ayı Başvuruları

Kamu kurumu bünyesinde olmak üzere daimi kadroda temizlik personeli, sağlık personeli ile şoför alımı açıklandı. Güncel süreç ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. tarafından yeni personel alımı açıklandı. Büyükşehir iştirakine temizlik görevlisi, tır şoförü ile diş hekimi alımı yapılacak. Gerekli başvuru tüm detaylarını KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda hazırladık.

İşçi alımları başvuru mezuniyetler

24 TEMİZLİK GÖREVLİSİ alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. İşte çalışma birimlerine dair kontenjanlar: Antalya Büyükşehir Belediyesi Toptancı Haller Şube Müdürlüğü - Merkez Toptancı Hali (10), Alanya Toptancı Hali (1), Konaklı Toptancı Hali (1), Payallar Toptancı Hali (1), Demirtaş Toptancı Hali (1), Manavgat Toptancı Hali (2), Serik Toptancı Hali (1), Çandır Toptancı Hali (1), Korkuteli Toptancı Hali (2), Kumluca Toptancı Hali (1), Beykent Toptancı Hali (1), Finike Toptancı Hali (1), Ova Toptancı Hali (1).

15 TIR ŞOFÖRÜ alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, askerlik ile ilişiği bulunmamak, 1997 yılı 4. Ay öncesi "E" sınıfı, 2016 öncesi "DE" sınıfı veya "CE" sınıfı ehliyete sahip olmak, uygun SRC belgesine ve psikoteknik raporuna sahip olmak, en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak gerekiyor. İşte çalışma birimlerine dair kontenjanlar:

Antalya Büyükşehir Belediyesi Atık Yön. ve İşi. Şb. Md. - Kemer Katı Atık Transfer İstasyonu (4), Manavgat Katı Atık Transfer İstasyonu (5), Serik Katı Atık Transfer İstasyonu (4), Elmalı Katı Atık Transfer İstasyonu (1), Antalya ili Mücavir sınırları içerisinde Katı Atık Çöp Transferi ve Katı Atık Düzenli/Düzensiz Depolama Sahaları (Gezici Ekip) (1).

1 DİŞ HEKİMİ alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşını doldurmuş olmak, İlgili bölüm mezunu olmak, En az 2 (iki) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

Personel alımı başvuru süreci

Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. personel alımı için başvurular 5 Haziran'a kadar yapılabilir. Başvurular "Yüksekalan Mah. Adnan Menderes Bulvarı Büyükşehir Hiz. Binası N0:20 Muratpaşa Antalya" adresine olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.