TGS Havaalanı Personeli İşçi-Memur Alımı Online Başvuruları

TGS Havaalanı Personeli İşçi-Memur Alımı Online Başvuruları

Turkish Ground Services “TGS” bünyesinde memur ve işçi alımları yapılıyor. Online olarak adaylar başvurabiliyor. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı yazımız.

Turkish Ground Services “Türkiye Yer Hizmetleri” bünyesinde yeni idari memur, ramp işçisi, yolcu hizmetleri memuru ve işçi alımı kadroları için başvurular alınıyor. TGS namına güncel havaalanı personeli alımı başvuru tüm detaylarını hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

TGS personel alımları başvuru yapılacak unvanlar

Türkiye Yer Hizmetleri için havaalanı personeli alımı yapılacak alanlar: Ramp işçisi alımı, engelli idari memur alımı, engelli yolcu hizmetleri memuru alımı ile engelli işçi alımı kadroları var.

Havaalanı personeli alımı mezuniyetler-özel şartlar

Ramp İşçisi alımına başvuru için T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olması, lise ve altı mezuniyeti olması, B sınıfı ve üzeri ehliyetlerden herhangi birine sahip olması ile Antalya il sınırlarında ikamet ediyor olması gerekiyor.

Engelli İdari Memur alımına başvuru için T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olmak, en az % 40 engelli raporuna sahip olmak gerekiyor. Adayların ayrıca önlisans ve üzeri mezuniyeti olması ile çok iyi derece MS ofis programı kullanması ve diğer şartlara haiz olması gerekiyor.

Engelli Yolcu Hizmetleri Memuru alımına başvuru için T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olmak, en az % 40 engelli raporuna sahip olmak gerekiyor. Adayların ayrıca başvuru için önlisans ve üstü mezuniyeti olması ile iyi derece İngilizce konuşabilmesi şartı var.

Engelli işçi alımına başvuru için T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1984 ve sonrası doğumlu olmak, en az % 40 engelli raporu olması gerekiyor. Öte yandan bu ilan için önlisans ve altı mezuniyeti olanlar başvurabilir.

Güncel personel alımı başvuru süreci

Turkish Ground Services TGS personel alımları için başvuru iş ve işlemleri 14 Mayıs 2023’e kadar yapılabilecektir. Hemen aşağıdaki başvuru ekranından gerekli “idari memur, ramp işçisi, yolcu hizmetleri memuru ve işçi alımı” başvurusunu yapabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.