Yeni Mezun Kadrolu Destek Personeli Alımı! KPSS Yok

Yeni Mezun Kadrolu Destek Personeli Alımı! KPSS Yok

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde tam zamanlı ve daimi olarak görev yaptırılmak üzere Destek personeli alımı yapacaktır. 9 Kadrolu Destek personel alımı başvuruları başladı.

Yeni mezun veya deneyimli olmak üzere 9 kadrolu destek personeli alımı yapılacaktır. Başvurular elektronik ortamda genel başvuru olarak kabul edilecektir. İş başvuru sürecini yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli başvurular KPSS şartsız başvuru süreci ve tüm detaylar.

İBB Destek Personel Alımı Başvuru Şartları

İBB Destek personeli alımı için adaylar Sosyal hizmet projelerinde yardımcı işler ile ön büro hizmetlerinin sunulmasında ve vatandaşların talepleri doğrultusunda yönlendirme hizmetlerinde görev alacaklardır. Adaylarda aranan şartlar en az ilkokul mezunu, tercihen B sürücü belgesine sahip olmak şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilerek değerlendirmeye alınacaktır.

Peki İş Başvuru Belgeleri Neler?

Gerekli İş başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru işlemlerini elektronik ortamda gerçekleştireceklerinden başvuru esnasında adaylardan herhangi bir belge talebi olmayacaktır. İş başlangıcı yapmaya hak kazanan adaylardan gerekli belgeler talep edilecektir.

Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

İBB bünyesinde Destek Personeli olarak 9 kadro için personel alımı başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine online olarak yapılacaktır. Adaylar başvurularını en son 29 Ağustos 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Son başvuru gününden sonra elektronik başvuru ekranı kapatılacak ve adaylar başvuru işlemini yapamayacaklardır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.