2 ve 3 Kat Maaşlarla Yeni Kamu Personeli Alımı Açıklandı! KPSS Şartsız

2 ve 3 Kat Maaşlarla Yeni Kamu Personeli Alımı Açıklandı! KPSS Şartsız

Kamuya KPSS şartsız olmak üzere 2 ve 3 kat maaş şartları ile olmak üzere memur alımları açıklandı. Kamu memur atama süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni sözleşmeli bilişim personeli giriş sınavı ilanı açıklandı. 2 ve 3 kat olmak üzere yüksek maaşlarla 4 adet sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır. Sürece dair tüm detayları ve başvuruları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz.

Memur alımı ünvanlar-kontenjanlar-maaşlar

1 Kıdemli Ağ Uzmanı alımı için Tam Zamanlı 3 katına kadar, 1 Sistem Uzmanı-A alımı için Tam Zamanlı 2 katına kadar, 1 Sistem Uzmanı-B alımı için Tam Zamanlı 2 katına kadar, 1 Yazılım Uzmanı alımı için Tam Zamanlı 2 katına kadar olmak üzere maaş verilecek. 1 kat maaş sözleşmeli bilişim personelleri için 27 bin 902 TL’dir. Bu ilanda 2 ve 3 kat kadar maaş verilecektir.

Sözleşmeli personel alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması gerekiyor. KPSS zorunluluğu yok. Puanı olmayan ya da belge ibraz etmeyenler değerlendirmede en az 70 olarak baz alınacaktır.

Kamu memur alımında başvuru nitelikleri nelerdir?

Fakültelerin dört yıllık "bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği" bölümlerinden mezunlar 2 ve 3 kat maaş şartı ile başvurabilir.

Diğer dört yıllık eğitim veren “fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik" bölümlerinden mezun olanlar 2 kat maaş şartı ile başvurabilir.

İstanbul Teknik Üniversitesi memur alımı süreci nasıl işler?

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde memur alımları için aylar 9 Kasım'a kadar "İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası K:3 Maslak/İstanbul" adresine şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum