55.804 TL Net Maaşla Sözleşmeli Yeni Personel Alımı Başladı! KPSS Yok

55.804 TL Net Maaşla Sözleşmeli Yeni Personel Alımı Başladı! KPSS Yok

Kamuya KPSS şartsız olmak üzere 55 bin 804 TL net maaşla olmak üzere sözleşmeli yeni personel alımı yapılacak. Başvurular ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü tarafından güncel sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı açıklandı. Başvurular şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda hazırladık. Ağ Uzmanı (Ücret 2 kat) olacak. Bu kapsamda bir kat maaş sözleşmeli bilişim personeli için 27 bin 902 TL’dir. Bu ilanda 2 kat ücret olmak üzere 55 bin 804 TL net maaş verilecektir.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak, askerlik ile ilgili terhis, muafiyet veya son başvuru tarihi itibariyle en az 2 yıl erteletmiş olmak kaydıyla ilişiği bulunmamak, sınav sonucunda başarılı bulunduğunda, tam teşekküllü hastaneden verilmiş sağlık kurulu raporunu ibraz etmek gerekiyor. KPSS zorunluluğu yok. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak dikkate alınır.

Sözleşmeli bilişim personeli olmak için mezuniyet şartları nelerdir?

Başvuru için bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca başvuru için fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunu olmak gerekiyor.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi personel alımı süreci

İstanbul Medeniyet Üniversitesi memur alımı için başvurular online olacak. Başvurular sözleşmeli bilişim personeli alımı kadroları için 25 Eylül 2023 tarihine kadar yapılabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum