Aile Bakanlığı 49 Yaş Şartıyla Kamu Personel Alımı Yapılacak

Aile Bakanlığı 49 Yaş Şartıyla Kamu Personel Alımı Yapılacak

Aile Bakanlığı bünyesinde yer alan kamu kurumu bünyesinde görev alacak 21 İle 249 Yaş aralığında Belirli süreli istihdam edilecek işçi personel alımı gerçekleştirilecektir.

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne bağlı Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı bünyesinde istihdam edilecek 2 Vefa Personeli alımı gerçekleştirilecektir. İş Başvuru sürecine yazımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Aile Bakanlığı SYDV İşçi Alımı Başvuru Vakitleri

Aile Bakanlığı SYDV bünyesinde görev verilecek 2 Vefa Personeli işçisi alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar iş başvurularını 1 İle 4 Nisan 2024 tarihleri aralığında yapabileceklerdir.

Bakanlık İşçi Alımı Başvuru Belgeleri

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı bünyesinde görev almak isteyen adaylar iş başvurularını Adli sicil kaydı, Kimlik Fotokopisi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Halk Eğitim Merkezi onaylı Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası, Diploma Fotokopisi ve Aile Hekimliğinden alınmış sağlık raporu ile iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Bakanlık İşçi Alımına Kimler Başvuru Yapabilir Şartları

Aile Bakanlığı bünyesinde yer alan Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfında çalışacak belirli süreli 2 İşçi alımı için Türk vatandaşı olmak. En az Lise ve dengi okul mezunu olmak. 21 ile 49 Yaş aralığında olmak. Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikasına Sahip olmak. B sürücü belgesine sahip olmak. Sağlık sorunu olmamak. En az Çeltikçi ilçesinde 6 aydır ikamet ediyor olmak. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilecektir.

Peki İş Başvurusu Nereye Yapılacak?

Burdur Çeltikçi SYDV bünyesinde Vefa Personeli olarak görev yapacak 2 İşçi alımı için adaylar iş başvurularını başvuru belgeleri ile birlikte Konak Mah. Adnan Menderes Bulvarı Çeltikçi Kaymakamlık Binası Kat: 1 Çeltikçi/ BURDUR adresine iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Aile Bakanlığı SYDV İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum