Aile Bakanlığı Yeni Personel Alımı! Başvuru Ekranı Açıldı

Aile Bakanlığı Yeni Personel Alımı! Başvuru Ekranı Açıldı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Yeni Kamu Personeli Alımı gerçekleştirecek İş Başvuru ekranı açıldı. Başvuru süreci ve detaylar haberimizde sizlerle…

Aile Bakanlı bünyesinde yer alan Sosyal Yarımlar Genel Müdürlüğü 2 Farklı il de görevlendireceği 3 Yeni Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı gerçekleştirecektir.

Aile Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuru Tarihleri

Aile Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek Sakarya Karasu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görev alacak 2 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için son başvuru tarihi 28 Şubat 2024 Samsun Canik SYDV bünyesinde görevlendirilecek 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı son başvuru günü 26 Şubat 2024 tarihidir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Belgeleri

SYDV Kamu Personeli Alımı Özgeçmiş, T.C. Kimlik numaralı nüfus cüzdanı fotokopisi, Sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, Öğrenim durumunu gösterir diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, KPSS sınav sonuç belgesi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi Adli Sicil Kaydı, 2 Adet fotoğraf, Belirtilen bilgisayar programlarını Sertifika Milli Eğitim Bakanlığı Kurumlarınca veya Üniversitelerce verilmiş olmalı, Sağlık raporu. (Son 3 ay içinde tam teşekküllü hastaneden alınmış heyet raporu adaydan mülakat sonrası istenecektir.)

SYDV Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

Microsoft Office programlarını biliyor olmak. B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 4 yıllık lisans mezunu olmak. KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı kurumlarınca veya Üniversitelerce verilen sertifika ile belgelendirmek. B sınıfı sürücü belgesine sahip olup aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, Adayların bilgisayar bilgi tecrübe ve kullanımları uygulamalı olarak değerlendirilecektir.

SYDV Vakfı Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Sakarya Karasu ve Samsun Canik SYDV 3 Kamu Personeli Alımı İş Başvuruları belirtilen tarihlerde iş başvuruları elektronik ortamda iş başvuruları tamamlanabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.