Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kamu Personel Alımı! KPSS 60 Puan

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kamu Personel Alımı! KPSS 60 Puan

Aile ve Sosyal Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde 3 farklı ünvanda kamu personel alımı gerçekleştirilecektir. Belirsiz süreli kamu personel alımı başvurular başladı.

SYDV bünyesinde daimi süreli 6 Kamu personel alımı için Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak gerekmektedir. İş Başvuru sürecine yazımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Bakanlık Kamu Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Aile Bakanlığı bünyesinde SYDV görev alacak adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen web adresi üzerinden e devlet şifreleri ile giriş yaparak şartları uyan iş için iş başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.
Vakıf Kamu Personeli İş Başvuru Tarihleri

Bursa Karacabey 1 Büro Görevlisi, 1 Muhasebeci ve 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için iş başvurularını 24 Kasım 2023 tarihi dahil başvuru yapılabilecektir.

Bursa Yenişehir 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için 24 Kasım 2023 son başvuru günüdür.

Kayseri Hacılar 1 Büro Görevlisi alımı için 23 Kasım 2023 günü dahil adaylar iş başvurusu yapabilecektir.

Manisa Gölmarmara 2 Büro Görevlisi alımı için adayların iş başvurularını 29 Kasım 2023 tarihi dahil iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

SYDV Kamu Personel Alımı Başvuru Şarları Neler?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Personeli Muhasebeci ve Yarım ve İnceleme alımı Microsoft Office (Word, Excel vb.) temel bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilmek

Büro Görevlisi unvanı için 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, Maliye, Sosyal Hizmetler, bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.

4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Bankacılık ve Finans, Çalışma Ekonomisi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak, Zorunlu olmamakta birlikte varsa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsat Belgesi veya ilgili meslek odası tarafından düzenlenmiş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik stajının tamamlanmış olduğunu gösteren staj bitirme belgesi.

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 40 yaşını doldurmamış olmak, ÖSYM tarafından yapılan 2022-2023 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, Vakıfın bulunduğu ilçede ikamet ediyor olmak.

SYDV Kamu Personel Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.