Bugün Yeni Açıklandı! 11 Ünvanda 172 Hastane Personeli Alımı (KPSS 60)

Bugün Yeni Açıklandı! 11 Ünvanda 172 Hastane Personeli Alımı (KPSS 60)

Kamu hastanesi personeli alımı başvuruları kapsamında yeni 172 kadro bugün açıklandı. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 4/B sözleşmeli personel alım ilanı bugün yayımlandı. 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması (Eczacı pozisyonu hariç) esas alınmak suretiyle 11 farklı branşa toplam 172 adet sözleşmeli personel alınacaktır. İşte tüm detaylar.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, T.C. Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış (36 yaşından gün almamış) olmaları gerekmektedir. 2022 yılı KPSS sınavına girmiş ve en az 60 (altmış) puan almış olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Sözleşmeli personel alımı nitelikleri nelerdir?

77 Hemşire KADIN/ ERKEK Hemşirelik lisans programından mezun olmak.

5 Hemşire KADIN Hemşirelik lisans programından mezun olmak. Yeni Doğan yoğun bakım ünitelerinde en az 2 (iki) yıl mesleki deneyime sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

2 Hemşire KADIN Hemşirelik lisans programından mezun olmak. Çocuk Periton Diyaliz ünitelerinde en az 2 (iki) yıl mesleki deneyime sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

30 Destek Personeli (Temizlik, Dağıtım ve Taşıma) KADIN Ortaöğretim Kurumlarmm (Liselerin) herhangi bir alanından mezun olmak. Yükseköğretim kurumlarında örgün öğretim öğrencisi olarak kaydı bulunmamak. Görev alanına giren açık ve kapalı alanların temizliği ve bakımı, buralardaki malzemelerin taşıma ve dağıtım işlemleri, basit bakım ve onarım işleri ve amirlerince verilecek benzeri iş ve işlemleri yapmasına engel olabilecek bir mazereti bulunmamak.

30 Destek Personeli (Temizlik, Dağıtım ve Taşıma) ERKEK Ortaöğretim Kurumlarının (Liselerin) herhangi bir alanından mezun olmak. Yükseköğretim kurumlarında örgün öğretim öğrencisi olarak kaydı bulunmamak. Görev alanına giren açık ve kapalı alanların temizliği ve bakımı, buralardaki malzemelerin taşıma ve dağıtım işlemleri, basit bakım ve onarım işleri ve amirlerince verilecek benzeri iş ve işlemleri yapmasına engel olabilecek bir mazereti bulunmamak.

1 Destek Personeli (Temizlik, Dağıtım ve Taşıma) ERKEK Ortaöğretim Kurumlarının (Liselerin) herhangi bir alanından mezun olmak. Yükseköğretim kurumlarında örgün öğretim öğrencisi olarak kaydı bulunmamak. Görev alanına giren açık ve kapalı alanların temizliği ve bakımı, buralardaki malzemelerin taşıma ve dağıtım işlemleri, basit bakım ve onarım işleri ve amirlerince verilecek benzeri iş ve işlemleri yapmasına engel olabilecek bir mazereti bulunmamak.

9 Büro Personeli KADIN/ ERKEK İşletme, İşletmecilik, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, İş İdaresi, Muhasebe, Muhasebe ve Finansman, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi lisans programlarının birinden mezun olmak.

2 Büro Personeli KADIN İşletme, İşletmecilik, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, İş İdaresi, Muhasebe, Muhasebe ve Finansman, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi lisans programlarının birinden mezun olmak.

2 Büro Personeli ERKEK İşletme, İşletmecilik, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, İş İdaresi, Muhasebe, Muhasebe ve Finansman, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi lisans programlarının birinden mezun olmak.

4 Büro Personeli KADIN/ ERKEK Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri (Anestezi) KADIN/ ERKEK Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak. Anestezi alanında en az 5 (beş) yıl mesleki deneyime sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

1 Sağlık Teknikeri (Diyaliz) KADIN/ ERKEK Diyaliz önlisans programından mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri (Eczane Teknikeri) KADIN/ ERKEK Eczane Teknikerliği veya Eczane Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Görüntüleme) KADIN/ ERKEK Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri (Patoloji) KADIN/ ERKEK Patoloji Laboratuar veya Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri (Odyometri) KADIN/ ERKEK Odyometri veya Odiometri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

2 Laborant KADIN/ ERKEK Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

1 Eczacı KADIN/ ERKEK Eczacılık lisans programından mezun olmak.

Celal Bayar Üniversitesi memur alımı süreci

Adaylar başvurularını “Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi 45140 Yunusemre/Manisa” adresine yapabileceklerdir. Başvurular 20 Kasım 1 Aralık 2023 tarihlerinde olacak.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi memur alımı kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.