Çok Yüksek Maaşlarla Kamu Personeli Alımı Açıklandı (64-96-128 Bin TL)

Çok Yüksek Maaşlarla Kamu Personeli Alımı Açıklandı (64-96-128 Bin TL)

Kamu Üniversitesi sözleşmeli ve yüksek maaşlarla yeni memur personel alımı başvuruları açıklandı. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı açıklandı. Kamu personeli memur alımları kapsamında başvurularda KPSS şartı yok. KPSSP3 puanı olmayan veya sonuç belgesini ibraz etmeyen adayların KPSSP3 puanı 70 olarak değerlendirilecek. İşte gerekli başvuru süreci ve şartlarının yer aldığı haberimiz.

Kamu personeli alımı başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak gerekiyor. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, askerlik hizmetini yapmış veya tecilli olmak, 35 yaşından gün almamış olmak gerekiyor.

Memur alımı başvuru kontenjanları ve maaş detayları

1 Kıdemli Web Yazılım Uzmanı 4 Katı, 1 Web Yazılım Uzmanı 3 Katı, 1 Veritabanı Yönetim Uzmanı3 Katı, 1 Mobil Yazılım Uzmanı 3 Katı, 1 Ağ Uzmanı 2 Katı, 1 Sistem Yöneticisi 2 Katı, 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı 2 Katı, olmak üzere 7 bilişim personeli alınacak. 2-3 ve 4 kata kadar olmak üzere maaşlar verilecek. 1 kat maaş kamuda bilişim personelleri için ortalama 32 bin liradır. Bu ilanda ortalama 64 bin, 96 bin ve 128 bin lira maaşlar olarak verilecektir.

Mersin Üniversitesi memur alımı süreci nasıl işler?

Başvurular Mersin Üniversitesi için 16 Ağustos’a kadar yapılabilecek. Adaylar “Mersin Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına” elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde iletişim bilgileri bölümünde yer alan adreste olacak şekilde posta ile gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.