Devlet Hastanesi Sözleşmeli 110 Memur Alımı Bugün Açıklandı! En Az Lise

Devlet Hastanesi Sözleşmeli 110 Memur Alımı Bugün Açıklandı! En Az Lise

Devlet hastanesi personel alımı başvuruları kapsamında yeni süreç açıklandı. Kamu memur alımı başvuruları, süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu Hastanesine sözleşmeli yeni 110 memur alımı açıklandı. Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli (4/B) personel alım ilanı toplam 110 adet sözleşmeli personel alımına dair kadrolar ve ünvanlar belli oldu. İşte sürece dair tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız haberimiz.

Memur alımı başvuru şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, ilanın son başvuru tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSS P3 puanı, Önlisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSS P93 ve ortaöğretim mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSS P94 puanı esas alınacaktır. Eczacı unvanı için KPSS sınav şartı aranmayacaktır.

Hastane personeli alımı nitelikleri nelerdir?

40 Hemşire yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak.

2 Eczacı yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren eczacılık fakültesinden mezun olmak

1 Diğer Sağlık Personeli (Dil ve Konuşma Terapisti) yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak.

1 Tekniker (Biyomedikal) yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren biyomedikal cihaz teknolojisi programından mezun olmak.

1 Büro Personeli yükseköğretim kurumlarının büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, ön lisans programından mezun olmak.

1 Büro Personeli yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren sağlık yönetimi bölümünden mezunu olmak.

11 Destek Personeli (Temizlik) ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak.

15 Destek Personeli (Hasta Bakıcı) ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak.

8 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter) yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren t ıbbi dokümantasyon ve sekreterlik programından mezun olmak.

1 Büro Personeli yükseköğretim kurumlarının sağlık turizmi işletmeciliği ön lisans programından mezun olmak.

2 Büro Personeli yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren işletme veya iktisat bölümlerinden mezunu olmak.

4 Sağlık Teknikeri (tıbbi görüntüleme) yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren tıbbi görüntüleme teknikleri programından mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri (Radyoterapi) yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren radyoterapi programından mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri (Diyaliz) yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren diyaliz programından mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri (Fizyoterapi) yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren fizyoterapi programından mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri (Elektronörofizyoloji) yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren elektronörofizyoloji programından mezun olmak.

1 Sağlık Fizikçisi yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

2 Destek Personeli (Aşçılık) ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak.

2 Destek Personeli (Şoför) yükseköğretim kurumlarının herhangi bir ön lisans programından mezun olmak.

7 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) yükseköğretim kurumlarının herhangi bir ön lisans programından mezun olmak.

3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Kadın) yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren herhangi bir programlarından mezun olmak.

Selçuk Üniversitesi memur alımı süreci nasıl olacak?

Adaylar sadece bir ünvan kodu için başvurulacaktır. Müracaatlar Selçuk Üniversitesi hastanesi personel alımı ilan internet sitesinden online olarak yapılabilecektir. Başvurular 110 kadro için 23 Şubat ile 11 Mart 2024 tarihleri arasında olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum