Devlet Hastanesine 14 Branşta 132 Memur Alımı Online Başvuru Başladı

Devlet Hastanesine 14 Branşta 132 Memur Alımı Online Başvuru Başladı

Devlet Hastanesi bünyesinde kamu üniversitesi tarafından yeni sözleşmeli 132 personel alımı bugün açıklandı. Detayları ve tüm süreci hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli personel alım ilanı bugün açıklandı. Mülakat olmayacak. 2022 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli 132 personel alınacaktır. Hemşire, Psikolog, Eczacı, Sağlık Teknikeri, Röntgen Teknisyeni, Diğer Sağlık Personeli (Odyolog),Diğer Sağlık Personeli (Perfüzyonist), Diğer Sağlık Personeli (Dil ve Konuşma Terapisti), Mühendis, Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli, Şoför, Aşçı alımı başladı.

Kamu personeli alımı şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerlikle İlişiği bulunmamak (terhis, muaf veya tecilli olmak), görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Devlet Hastanesi personel alımı nitelikleri nelerdir?

14 Hemşire Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik bölümünden mezun olmak. Hemşirelik bölümüne eşdeğer diğer bölüm mezunları hemşire ünvanına başvuru yapamaz.

1 Eczacı Eczacılık Fakültesi mezunu olmak.

1 Psikolog Psikoloji bölümünden mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden mezun olmak.

5 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri veya Tıbbi Laboratuvar bölümlerinin birinden mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Diyaliz bölümünden mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Ağız ve Diş Sağlığı bölümünden mezun olmak.

1 Röntgen Teknisyeni Yükseköğretim kurumlarının Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümlerinin birinden mezun olmak.

2 Diğer Sağlık Personeli (Odyolog) Yükseköğretim kurumlarının Odyoloji bölümünden mezun olmak.

2 Diğer Sağlık Personeli (Dil ve Konuşma Terapisti) Yükseköğretim kurumlarının Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli (Perfüzyonist) Yükseköğretim kurumlarının Perfüzyon bölümünden mezun olmak.

1 Mühendis Biyomedikal Mühendisliği bölümünden mezun olmak.

1 Mühendis İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak.

41 Büro Personeli İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak.

30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) Herhangi bir önlisans programlarının birinden mezun olmak. silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. 2023 yılının Ocak ayının birinci günü itibarıyla 27 (yirmi yedi) yaşından gün almamış olmak (doğum tarihi 01 Ocak 1997 ve sonrası olanlar). Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımı nedeniyle tedavi görmüş veya görüyor olmamak. Sağlık kuruluşundan belgelendirmek kaydıyla kadın adaylar için boyunun 175 cm den kısa olmaması.

1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) Herhangi bir önlisans programlarının birinden mezun olmak. silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. 2023 yılının Ocak ayının birinci günü itibarıyla 27 (yirmi yedi) yaşından gün almamış olmak (doğum tarihi 01 Ocak 1997 ve sonrası olanlar). Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımı nedeniyle tedavi görmüş veya görüyor olmamak. Sağlık kuruluşundan belgelendirmek kaydıyla kadın adaylar için boyunun 175 cm den kısa olmaması.

1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) Herhangi bir önlisans programlarının birinden mezun olmak. silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. 2023 yılının Ocak ayının birinci günü itibarıyla 27 (yirmi yedi) yaşından gün almamış olmak (doğum tarihi 01 Ocak 1997 ve sonrası olanlar). Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımı nedeniyle tedavi görmüş veya görüyor olmamak. Sağlık kuruluşundan belgelendirmek kaydıyla kadın adaylar için boyunun 175 cm den kısa olmaması.

4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Kadın) Herhangi bir önlisans programlarının birinden mezun olmak. silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. 2023 yılının Ocak ayının birinci günü itibarıyla 27 (yirmi yedi) yaşından gün almamış olmak (doğum tarihi 01 Ocak 1997 ve sonrası olanlar). Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımı nedeniyle tedavi görmüş veya görüyor olmamak. Sağlık kuruluşundan belgelendirmek kaydıyla kadın adaylar için boyunun 165 cm den kısa olmaması.

11 Destek Personeli (Temizlik-Çöp Toplama) Ortaöğretim veya dengi okul mezunu olmak. Temizlik, basit bakım ve onarım, ısıtma, soğutma gibi hizmetleri, Kapalı mekanların ve açık alanların (park bahçeler, meydan, yol, açık saha gibi) temizliği ve çöplerin toplanması, Çöp konteynerlerindeki çöpleri, çöp arabasıyla toplama işlerini yürütmek, Çevre temizliği, bahçe bakımı ve düzenlenmesi, Dağıtım ve taşıma gibi hizmetlerin yerine getirilmesi için görevlendirilecektir.

1 Destek Personeli (Temizlik) Ortaöğretim veya dengi okul mezunu olmak. Temizlik, basit bakım ve onarım, ısıtma, soğutma gibi hizmetleri, Kapalı mekanların ve açık alanların (park bahçeler, meydan, yol, açık saha gibi) temizliği ve çöplerin toplanması, Çevre temizliği, bahçe bakımı ve düzenlenmesi, Dağıtım ve taşıma gibi hizmetlerin yerine getirilmesi için görevlendirilecektir.

2 Destek Personeli (Şoför) (Erkek) Herhangi bir önlisans programlarının birinden mezun olmak. Karayolları Trafik Yönetmeliği’nin 01 Ocak 2016 tarihi itibari ile değiştirilen yeni tip D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 2023 yılının Ocak ayının birinci günü itibarıyla 31 (otuz bir) yaşından gün almamış olmak (doğum tarihi 01 Ocak 1993 ve sonrası olanlar). Şoförlük görevini yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri durumu bulunmamak.

2 Destek Personeli (Şoför) Erkek Herhangi bir önlisans programlarının birinden mezun olmak. Karayolları Trafik Yönetmeliği’nin 01 Ocak 2016 tarihi itibari ile değiştirilen yeni tip C sınıfı veya eski E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 2023 yılının Ocak ayının birinci günü itibarıyla 31 (otuz bir) yaşından gün almamış olmak (doğum tarihi 01 Ocak 1993 ve sonrası olanlar). Şoförlük görevini yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri durumu bulunmamak.

3 Destek Personeli (Aşçı) Yükseköğretim kurumlarının Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun olmak. Hijyen belgesine sahip olmak.

1 Destek Personeli (Aşçı) Yükseköğretim kurumlarının Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun olmak. Hijyen belgesine sahip olmak.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi memur alımı süreci

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde kamu hastanesi için memur alımında başvurular 15 gün içinde eDevlet üzerinden “Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” internet adresinden online olarak yapılacaktır. Başvurular 30 Kasım'a kadar sürecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum