En Az İlkokul-Ortaokul-Lise Mezunları Başvurabilir! 3 Unvan Başvuru

En Az İlkokul-Ortaokul-Lise Mezunları Başvurabilir! 3 Unvan Başvuru

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi 3 farklı işte çalıştırılmak üzere daimi süreli toplam 32 işçi personel alımı gerçekleştirecektir. İşçi alımı başvuruları alınacak. İşte detaylar.

Belediye başkanlığı tam zamanlı ve sürekli çalıştırılmak üzere “10 Operatör (Kazıyıcı Yükleyici), 20 Beden İşçisi ve 2 Güvenlik görevlisi” olarak görev yaptırılacak toplam 32 daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir. Gerekli süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Daimi İşçi Alımı Kimler Başvuru Yapabilir?

20 Su ve Kanal Beden İşçisi alımı başvuru şartları; en az ilkokul mezunu olmak, başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını geçmemiş olmak, tercihen su tesisat ve kanal şebeke işlerinde deneyim sahibi olmak, askerlikle ilişiği olmamak (tecilli, yapmış veya muaf olmak) kamu haklarından muaf olmamak, sabıka kaydı olmamak, erkek olmak gerekiyor.

2 Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı en az lise mezunu olmak, tercihen B sürücü belgesine sahip olmak, güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmak, vardiyalı çalışmasına engel durumu olmamak, 35 yaşını geçmemiş olmak, erkek olmak gerekiyor.

10 Beko Loder (Kazıyıcı Yükleyici) Operatörü alımı adaylarda aranan başvuru şartları; En az ilkokul mezunu olmak, G sınıfı ehliyete sahip olmak, başvuru tarihi itibari ile 45 yaşını geçmemiş olmak, beko loder operatörlük belgesine sahip olmak, ağır ve tehlikeli işlerde çalışma engeli olmamak gerekiyor.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvuru Evrakları Neler?

Adaylar için Özgeçmiş(CV), Diploma Aslı ve Fotokopisi, Sabıka kaydı, Operatör alımı için Operatörlük Belgesi, Askerlik Durum Belgesi, Askerlik Durum Belgesi, Nüfus Cüzdan Aslı ve Fotokopisi ve Ehliyet Fotokopisi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

TSKİ İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Daimi 32 işçi alımı için iş başvurularını şahsen başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine Su ve Kanal Beden işçisi ve Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı için 10 Ekim 2023 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir. Operatör alımı için başvuru yapacak adaylar 13 Ekim 2023 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum