En Az Lise KPSS 60 Mülakatsız Memur Personel Alımı Başvuruları

En Az Lise KPSS 60 Mülakatsız Memur Personel Alımı Başvuruları

Kamuya en az lise olmak üzere KPSS 60 puanla mülakatsız memur personel alımı başvuruları alınıyor. Güncel başvurular, süreç ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Artvin ili kamu personeli alımı başvuruları kapsamında güncel “kütüphaneci, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik, destek ile büro personeli” kadroları için başvurular alınıyor. KPSS puan sırasına göre olmak üzere mülakatsız en az lise 32 sözleşmeli memur alımına dair tüm detaylar bu haberimizde.

Artvin Çoruh Üniversitesi personel alımı başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Herhangi bir kamu kurumundan ihraç edilmemiş olmak şartları var. Adayların KPSS’den 60 puan alma şartları var.

Hangi bölüm mezunları personel alımına başvurabilir?

5 Büro Personeli alımı için Herhangi bir lisans mezunu olmak gerekiyor.1 Büro Personeli alımı için Sosyal Hizmet lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için İşletme veya Maliye lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Büro Yönetimi ve Sekreterlik önlisans olmak gerekiyor.

1 Kütüphaneci alımı için Bilgi ve Belge Yönetimi lisans mezunu olmak gerekiyor.

10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için Herhangi bir önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Tekniker (Mobilya) alımı için Mobilya ve Dekorasyon önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (Elektrik) alımı için Elektrik veya Elektrik Teknolojisi önlisans mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (Tesisat) alımı için Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi veya İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için Herhangi bir önlisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli alımı için önlisans mezunu olmak gerekiyor.

5 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için Herhangi bir ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca sertifika vb. diğer hususları ve şartları aşağıdaki kılavuzdan inceleyebilirsiniz.

Kamu memur alımı başvuru süreci

Artvin ili Çoruh Üniversitesi personel alımı Personel Daire Başkanlığına şahsen olacak. Adaylar “Çayağzı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Rektörlük Yeni Hizmet Binası Kat: 2 No: 209 ARTVİN” adresine başvurabilir. Süreç 9 Ağustos’a kadar devam ediyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.