GİH 8. Derece Veznedar Tahsildar Bilgisayar İşletmeni Alımı Açıklandı

GİH 8. Derece Veznedar Tahsildar Bilgisayar İşletmeni Alımı Açıklandı

Kamuya GİH sınıfı 8. Derece veznedar alımı, tahsildar alımı ile bilgisayar işletmeni alımı açıklandı. Başvurular, süreç ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Zeytinburnu Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Veznedar alımı, Tahsildar alımı ile Bilgisayar İşletmeni alımı 4/A kadrolu olacak. Memur atama başvuruları, süreç ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu personeli alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, Bilgisayar İşletmeni kadrosu için; Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek gerekiyor.

Kadrolu memur alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

1 Veznedar GİH 8 Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin; İktisat, İstatistik, Maliye, Matematik, Ekonomi, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık programlarının birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek/ Kadın KPSSP3 En az 70 Puan olmak gerekiyor.

2 Tahsildar GİH 8 Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin; İktisat, İstatistik, Maliye, Matematik, Ekonomi, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık programlarının birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek / Kadın KPSSP3 En az 70 Puan olmak gerekiyor.

3 Bilgisayar İşletmeni GİH 8 Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin; İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık, Kamu Yönetimi programlarının birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, Erkek / Kadın KPSSP3 En az 70 Puan olmak gerekiyor.

Zeytinburnu Belediyesi memur alımı süreci nasıl olacak?

Zeytinburnu Belediyesi memur alımı başvuruları 11-15 Eylül tarihlerinde olacak. Başvurular “Beştelsiz Mahallesi Belediye Caddesi No:5 Zeytinburnu/İstanbul adresindeki Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne” şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.