Hastane Personeli Şoför Tekniker Destek Personeli Alımı Başladı (KPSS 60)

Hastane Personeli Şoför Tekniker Destek Personeli Alımı Başladı (KPSS 60)

Kamu üniversitesi hastanesine farklı branşlarda memur alımları açıklandı. Hastane personeli alımları için gerekli süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü 4/B sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. Mülakatsız memur alımları yapılacak. KPSS puan sırasına konulmak kaydıyla hastane personeli alımı tüm detaylarını hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Üniversite hastanesi memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'ınci maddesindeki aşağıda belirtilen Genel Şartlar aranır. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, son başvuru tarihi itibariyle en az 18 yaşını tamamlamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, KPSS'den en az 60 puan şartı var.

Kamu personeli alımı başvuru mezuniyetler

14 Sağlık Teknikeri alımı için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans programından mezun olmak,

1 Sağlık Teknikeri alımı için İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Önlisans programından mezun olmak,

2 Destek Personeli (Şoför) alımı için lise mezunu olmak, Karayolları Trafik Yönetmeliğine göre en az yeni tip D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,

3 Destek Personeli (Erkek) alımı için Ortaöğretim mezunu olmak, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek, Askerliğini yapmış veya muaf olmak gerekiyor.

Kocaeli Üniversitesi personel alımı süreci

Kocaeli Üniversitesi tarafından 20 sözleşmeli personel alımı için süreç başladı. Adaylar 21 Haziran’a kadar başvuru iş ve işlemlerini yapabileceklerdir. Başvurular online olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.