Kamu Hastanesi En Az Lise 148 Sözleşmeli Memur Alımı Başladı! KPSS 60

Kamu Hastanesi En Az Lise 148 Sözleşmeli Memur Alımı Başladı! KPSS 60

Kamuya Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde sözleşmeli 148 personel alımı başvuruları açıklandı. Başvurular, şartlar ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğünden sözleşmeli personel (657 sayılı kanununun 4/b) alım ilanı açıklandı. KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 148 adet sözleşmeli personel alımına dair tüm detaylar bu haberimizde.

Memur alımı şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerliğini yapmış olmak veya muaf olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, vardiyalı çalışmaya engel bir durumunun bulunmamak şartları var.

Sözleşmeli memur alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

2 Veteriner Hekim 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, Veteriner Fakültesi mezunu olmak, Alanında 2 yıl klinik deneyime sahip olmak ve bunu belgelendirmek, Üniversitemiz Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde görev yapacak.

2 Eczacı Eczacılık Lisans Programından mezun olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

1 Mühendis (Erkek) 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmak, Sadece Erkek adaylar başvuru yapabilir, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, Üniversitemiz Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında görev yapacak.

1 Mühendis (Erkek) 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, Zootekni veya Zooteknik lisans programından mezun olmak, 20.09.2023 tarihi itibariyle 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olmak, Sadece Erkek adaylar başvuru yapabilir, Askerliğini yapmış veya muaf olmak. B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanmak, Üniversitemiz Köseilyas, Eğitim ve Araştırma Uygulama Çiftliği kapsamında arazi ve seralarda görev yapacak.

55 Hemşire 55, 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Mezunu Olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

2 Fizyoterapist 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Lisans Programlarının birinden mezun olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

1 Sağlık Teknikeri (Anestezi) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi veya Anestezi Teknikerliği Programından mezun olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

2 Sağlık Teknikeri (Eczane) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Eczane Teknikerliği, Eczane Hizmetleri Programlarının birinden mezun olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

2 Sağlık Teknikeri (Patoloji) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programından mezun olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

2 Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı Programlarından mezun olmak, Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezinde görevlendirilecek.

1 Sağlık Teknikeri (Diş Protez) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Diş Protez Teknolojisi Programlarından mezun olmak, Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezinde görevlendirilecek.

1 Sağlık Teknikeri (Ortopedik Protez ve Ortez) (Erkek) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Protez ve Ortez Programından mezun olmak, Sadece erkek adaylar başvuru yapabilir, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

1 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Görüntüleme Teknikleri) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak, Üniversitemiz Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde görev yapacak.

1 Sağlık Teknikeri (Ameliyathane) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Hizmetleri Teknikerliği Programından mezun olmak, Üniversitemiz Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde görev yapacak.

2 Laborant 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Laborant ve Veteriner Sağlık Programından mezun olmak, Üniversitemiz Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde görev yapacak.

5 Laborant 5, 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Laboratuvar, Sağlık Laboratuvar veya Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölümün birinden mezun olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

3 Röntgen Teknisyeni 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

1 Röntgen Teknisyeni 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak, Üniversitemiz Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde görev yapacak.

1 Diğer Sağlık Personeli (Sağlık Teknisyeni) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P94) en az 60 puan almış olmak, Ortaöğretim Kurumlarının Hayvan Sağlığı Alanı - Veteriner Sağlık Dalından veya Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanı - Veteriner Sağlık Dalından mezun olmak, Üniversitemiz Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde görev yapacak.

2 Diğer Sağlık Personeli (Sağlık Teknisyeni (Anestezi) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P94) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Meslek Lisesi Anestezi veya Anestezi Teknisyenliği Bölümünden mezunu olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

2 Diğer Sağlık Personeli (Sağlık Teknisyeni) (Radyoloji) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P94) en az 60 puan almış olmak, Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji veya Radyoloji Teknisyenliği Bölümünden mezunu olmak, Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görev yapacak.

1 Büro Personeli (Erkek) 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, Gazetecilik, Gazetecilik ve Kitle İletişimi, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler, Basım ve Yayımcılık, Basın ve Yayın, Basın ve Yayımcılık, Basın-Yayın lisans programlarının birinden mezun olmak, Sadece erkek adaylar başvuru yapabilir, Askerliğini yapmış veya muaf olmak.

1 Büro Personeli (Erkek) 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programlarının birinden mezun olmak, Sadece erkek adaylar başvuru yapabilir, Askerliğini yapmış veya muaf olmak.

1 Büro Personeli (Erkek) 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, Grafik, Grafik Sanatlar, Fotoğraf ve Grafik Sanatlar (Grafik), Grafik Sanatları, Grafik Tasarım, Grafik Tasarımı, Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım, Grafik Resimleme ve Baskı lisans programlarının birinden mezun olmak, Sadece erkek adaylar başvuru yapabilir, Askerliğini yapmış veya muaf olmak.

31 Büro Personeli (Erkek) 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, İşletme, İktisat ve Maliye lisans programından mezun olmak, Sadece Erkek adaylar başvuru yapabilir, Askerliğini yapmış veya muaf olmak.

10 Büro Personeli (Bayan) 2023 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, İşletme, İktisat veya Maliye lisans programından mezun olmak, Sadece bayan adaylar başvuru yapabilir.

3 Büro Personeli 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Büro Yönetimi ve Sekreterlik önlisans programından mezun olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olmak.

3 Büro Personeli (Erkek) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Adalet Meslek Yüksekokulu önlisans programından mezun olmak, Sadece erkek adaylar başvuru yapabilir, Askerliğini yapmış veya muaf olmak.

2 Büro Personeli (Erkek) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 60 puan almış olmak, Fotoğrafçılık veya Fotoğrafçılık ve Kameramanlık önlisans programından mezun olmak, Sadece erkek adaylar başvuru yapabilir, Askerliğini yapmış veya muaf olmak.

6 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P94) en az 60 puan almış olmak, Ortaöğretim Kuramlarının herhangi bir alanından mezun olmak, 20.09.2023 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Askerliğini yapmış veya muaf olmak, Boy uzunluğu 170 cm’den kısa olmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, bedensel özürlü olmamak, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmamakla birlikte vücutta görünecek şekilde dövmesi bulunmamak gerekiyor.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi memur alımı süreci

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 148 Sözleşmeli personel alımı 6 Eylül - 20 Eylül tarihleri arasında olacak. Adaylar şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum