Kamu Kurumuna Sözleşmeli Güncel Personel Alımı! KPSS 50 Başvuru

Kamu Kurumuna Sözleşmeli Güncel Personel Alımı! KPSS 50 Başvuru

Kamu personeli 4/B sözleşmeli memur alımı güncel başvuruları alınıyor. Başvuru için tüm ünvanlarda KPSS 50 puan yeterli. İşte detaylar ve tüm detaylar.

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü, 657/B sözleşmeli personel alımı için başvuruları devam ediyor. Hemşire, Programcı, Büro Personeli, Sağlık Teknikeri, Teknisyen ve Destek Personeli pozisyonlarında toplam 35 kişilik sözleşmeli kamu memur alımına başvurular ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu Memur Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

En az 18 yaşını tamamlamış olmak.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı bulunmamak.

2022 KPSS'den ilgili puan türünden en az 50 ve üzeri puan almak.

Başvuru Nitelikleri ve özel koşullar nelerdir?

1 Hemşire Alımı için Hemşirelik Lisans bölümünden mezun olmak İlan tarihinden önce 18 Saatlik İlk Yardım Eğitimi almış olmak, 8 Saatlik Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Eğitimi almış olmak, Mikro İşletmeler için Hijyen Eğitimi almış olmak.

1 Programcı Alımı için Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Lisans bölümlerinden mezun olmak. (YDS) İngilizce en az (D) düzeyinde puan almış olmak.

1 Büro Personeli Alımı için herhangi bir Önlisans bölümünden mezun olmak. İlan tarihinden önce Bilgisayar İşletmenliği, Mülakat Teknikleri, Telekomünikasyon Sistemleri Güvenliği, Bilgi Teknolojilerine Giriş, Bilişim Hukuku, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Sertifikalarına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için Yönetim ve Bilişim Sistemleri Lisans bölümünden mezun olmak. İlan tarihinden önce Excel Eğitimi, Microsoft Office Programları Eğitimi, Wordpress Eğitimi, İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Sertifikalarına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için İlahiyat, Sosyoloji Lisans bölümlerinin birinden mezun olmak. İlan tarihinden önce Bilgisayar Programcılığı, İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi, Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı Sertifikalarına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Tarih Lisans bölümlerinden mezun olmak. İlan tarihinden önce Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına, Proje Yönetimi Sertifikasına, Ar-ge ve İnovasyon Odaklı Projelerde Değerlendirme, Etki Analizi ve Proje Yazımı Eğitimi Sertifikasına, Araştırma Etiği Sertifikasına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için herhangi bir Önlisans Bölümünden mezun olmak. İlan tarihinden önce Hasta Kabul Kayıt Danışmanlığı, Temel İlk Yardım Eğitimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi, Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi Eğitimi, Office Eğitimi, Sertifikalarına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Turizm İşletmeciliği Lisans bölümlerinden mezun olmak. İlan tarihinden önce Konaklama ve Seyahat Hizmetleri alanında Ön Büro Elemanı, Sağlık alanında Gıda Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi Sertifikalarına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için her hangi bir Lisans programından mezun olmak, İlan tarihinden önce Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi Sertifikalarına sahip olmak, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında en az 1 yıl tecrübeye sahip olmak ve Sgk belgesi ile belgelendirmek.

1 Büro Personeli Alımı için her hangi bir Lisans programından mezun olmak, İlan tarihinden önce Bilgisayar İşletmenliği, Genel İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilgisayar Destekli Üç Boyutlu Tasarım, Kanun Eğitimi Sertifikasına, Arşivleme Sistemi Eğitimi, Web Tabanlı İçerik Yönetim Sistemleri Sertifikalarına sahip olmak, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında en az 1 yıl tecrübeye sahip olmak ve Sgk belgesi ile belgelendirmek.

1 Büro Personeli Alımı için herhangi bir Önlisans bölümünden mezunu olmak, İlan tarihinden önce Bilgi ve Belge yönetimi, Temel Sekreterlik Hizmetleri, Bilgisayar İşletmenliği, Genel Muhasebe, Dosyalama ve Arşivleme Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik sertifikalarına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için her hangi bir Lisans bölümünden mezun olmak. İlan tarihinden önce Bilgisayar İşletmenliği, Büro Yönetimi Eğitimi, Etkili İletişim Stratejileri, Eğiticilerin Eğitimi, Dijital Okuryazarlık, İş Geliştirme Eğitimi sertifikalarına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için her hangi bir Önlisans bölümünden mezun olmak, İlan tarihinden önce Bilgisayar İşletmenliği, İşaret Dili öğretici ve tercüman eğitimi, Üst Düzey Yönetici eğitimi, Sekreterlik eğitimi, Klavye Teknikleri Eğitimi sertifikalarına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için her hangi bir Lisans bölümünden mezun olmak. İlan tarihinden önce Temel Bilgisayar Kullanımı Eğitimi, Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi Eğitimi, Bordrolama Eğitimi, İnsan Kaynakları Planlaması Eğitimi, Temel Vergi Hukuku ve Muhasebe Eğitimi sertifikalarına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için her hangi bir Lisans bölümünden mezun olmak. İlan tarihinden Turizm Etkinlikleri sertifikasına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maliye Lisans bölümlerinin birinden mezun olmak, İlan tarihinden önce Bilgisayar Sertifikasına, Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi Sertifikasına, Evrak Kayıt Dosyalama ve Arşivleme Eğitimi Sertifikasına, Öğrenci Otomasyon Sistemleri ve Yönetimi Eğitimi Sertifikasına, Bilgisayar Destekli Muhasebe Eğitimi Sertifikasına sahip olmak.

1 Büro Personeli Alımı için her hangi bir Lisans programından mezun olmak. İlan tarihinden önce Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi, Temel Muhasebe Uygulamaları, İnsan Kaynakları Yönetimi, Dijital Dönüşüm ve Yeni Teknolojiler, ISO27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, İş Etiği ve Kamu Yönetiminde Etik Sertifikalarına sahip olmak.

1 Sağlık Teknikeri Alımı için Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans Bölümünden mezun olmak. Dokümantasyon Eğitimi, GHP İyi Hijyen Uygulamaları, GHP İyi Üretim Uygulamaları, GHP İyi Laboratuvar Uygulamaları ve ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Eğitim almış olmak.

1 Sağlık Teknikeri Alımı için İlk ve Acil Yardım Önlisans bölümünden mezun olmak. İlan tarihinden önce İlkyardımcı, Adolesan Gebelik Vaka Olgu sunumu, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerinde Gelişimsel Bakım, Doğuma Hazırlık ve Bebek Bakımı, Stoma Bakımı ve Komplikasyonların önlenmesi, Prematüre Vaka Olgu Sunumu, Palyatif Bakım Hemşireliği Katılım Belgesi, Çığda Arama ve Kurtarma Eğitimi Katılım Belgesi, Onkoloji Hemşireliğine Temel Yaklaşımlar Eğitimi Katılım Belgesi, Hekim Hemşire Hasta Onkoloji Programı, Pandemide Psikolojik Destek Stres ve Kaygı Yönetimi, Akran Eğitimi Sertifikalarına sahip olmak.

1 Sağlık Teknikeri Alımı için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans bölümünden mezun olmak İlan tarihinden önce Bilgisayar İşletmenliği, Genel Muhasebe, İnsan Kaynakları Yönetimi, Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi, Hasta Hakları ve Sağlık Hukuku, Arşivleme Sistemi ve Raporlama Sertifikalarına sahip olmak.

2 Sağlık Teknikeri Alımı için Ağız ve Diş Sağlığı Önlisans bölümünden mezun olmak. Alanında en az bir yıl deneyime sahip olmak.

1 Teknisyen alımı için Elektrik-Elektronik Teknolojileri bölümünden mezun olmak, Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde elektrik tesisat ve pano montörlüğü ile ilgili eğitimi almış olmak. Vardiyalı çalışmaya ve seyahate /arazide çalışmaya uygun olmak.

1 Destek Personeli alımı için lise ve dengi okul mezunu olmak.

1 Destek Personeli alımı için lise ve dengi okul mezunu olmak. Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına, Ofset Baskı Ustalık Eğitimi Sertifikasına, Dijital Baskı Ustalık Eğitimi Sertifikasına sahip olmak, Matbaacılık alanında çalışmışlığı olmak.

1 Destek Personeli Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak.

Kafkas Üniversitesi Memur Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımı için adaylar başvurularını 17 Haziran 2024 tarihine kadar "Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Kat:2 Merkez/Kars" adresine şahsen yapabileceklerdir. Adaylar sadece tek bir ünvan için başvuru yapabilecekleri belirtilmektedir.

Güncel personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum