Kamuya KPSS 50 60 65 70 Puanlarla Yeni Memur Alımı Bugün Açıklandı

Kamuya KPSS 50 60 65 70 Puanlarla Yeni Memur Alımı Bugün Açıklandı

Kamuya yeni sözleşmeli memur alımı başvuruları açıklandı. Mülakatsız olmak üzere KPSS 50, 60, 65 ve 70 puanlarla olmak üzere personel atama başvuru süreci bu yazımızda.

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni sözleşmeli personel alımı açıklandı. 2022 yılı KPSS puan sıralamaları esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 71 sözleşmeli personel ataması yapılacak. İşte detaylar ve tüm sürecin yer aldığı haberimiz.

Kamu memur alımı başvuru şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumumun bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak şartları var.

Sözleşmeli personel alımı nitelikleri nelerdir?

1 Röntgen Teknisyeni Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak, KPSS 65 almak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri Ağız ve Diş Sağlığı, Diş Teknik Sekreterliği önlisans programlarının birinden mezun olmak, KPSS 65 almak gerekiyor.

1 Diğer Sağlık Personeli Sağlık Yüksekokullarının veya Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Dil ve Konuşma Terapisi lisans mezunu olmak, KPSS 65 almak gerekiyor.

1 Sağlık Fizikçisi Fizik, Fizik Mühendisliği veya Nükleer Enerji Mühendisliği lisans programından mezun olmak ve bu öğrenim üzerine; Radyoterapi Fiziği, Diagnostik Radyoloji Fiziği, Nükleer Tıp Fiziği alanlarının birinden yüksek lisans yapmış olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Spor Uzmanı Spor Bilimleri Fakültesi / Yüksekokulu veya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokullarının Rekreasyon bölümünden mezun olmak, Herkes İçin Spor Federasyonundan alınacak Welness Antrenörlüğü veya Vücut Geliştirme Federasyonundan alınacak olan Fitness Antrenörlüğü veya Cimnastik Federasyonundan Reformer Pilates Antrenörlük belgesine sahip olmak, YDS/eşdeğer sınavlardan İngilizce dilinden en az 70 puanı almış olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Mühendis Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak. Alanında en az 1 yıl mesleki deneyime sahip olmak, MSSQL veri tabanın oluşturulması, yönetilmesi ve T-SQL diline hakim olmak, OOP yapılarını bilen C# ve Asp.Net teknolojilerine hakim olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Mühendis Elektrik - Elektronik Mühendisliği lisans programından mezun olmak, Alanında en az 1 yıl mesleki deneyime sahip olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Mühendis Endüstri Mühendisliği lisans mezunu olmak. Alanında en az 1 yıl mesleki deneyime sahip olmak, Giriş seviyesinde T-SQL dilini bilmek, Pencil, Figma ya da muadili araçlar kullanarak, prototipleme yapmış olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Mühendis Bilgisayar, Elektrik - Elektronik, Elektronik ve Haberleşme veya Elektronik Mühendisliği lisans programından mezun olmak, Alanında en az 1 yıl mesleki deneyime sahip olmak, Sunucu işletim sistemleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak, (Sertifika veya İşyerinden alacağı deneyim belgesi ile belgelemek) veya Sunucu sanallaştırma teknolojileri hakkında deneyim sahibi olmak, (Sertifika veya İşyerinden alacağı deneyim belgesi ile belgelemek) veya Depolama ve yedekleme sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmak, (Sertifika veya İşyerinden alacağı deneyim belgesi ile belgelemek) veya Kurumsal seviyedeki omurga yönlendirici ile uç birimlerde konuşlandırılmış yönlendirici, omurga anahtar ve kenar anahtar sistemleri hakkında deneyim sahibi olmak, (Sertifika veya İşyerinden alacağı deneyim belgesi ile belgelemek) veya Güvenlik sistemleri (1DS/1PS, Firewall, Load Balancer, Antivirüs, E-mail Gateway vb.) hakkında deneyim sahibi olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Mühendis Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak. Giriş seviyesinde T-SQL dilini bilmek, KPSS 70 almak gerekiyor.

1 Teknisyen Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanının Soğutma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri veya Yapı Tesisat Sistemleri Dallarının herhangi birinden mezun olmak, Sıhhi Tesisat alanında en az 1 yıl mesleki deneyime sahip olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

2 Teknisyen Ortaöğretim Kurumlarının Biyomedikal Cihaz Teknolojisi alanından mezun olmak, alanında en az 1 yıl mesleki deneyime sahip olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Teknisyen Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanının Soğutma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri veya Yapı Tesisat Sistemleri Dallarının herhangi birinden mezun olmak, Klima ve iklimlendirme alanı ile ilgili en az 1 yıl mesleki deneyime sahip olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Teknisyen Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi/Elektrik alanının Bobinaj, Elektrik Tesisatları ve Pano Monitörlümü, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onanını, Endüstriyel Bakım Onanın, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Dağıtımı, Elektrikli Cihazlar Teknik Servisi Dallarının herhangi birinden mezun olmak, Ortaöğretim Kumrularından 2010 yılından önce mezun olanlar için: Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik Bölümü’nden mezun olmak Zayıf akım Sistemleri Alanında 1 yıl mesleki deneyim sahibi olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Teknisyen Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi/Elektrik alanının Bobinaj, Elektrik Tesisatları ve Pano Monitörlüğü, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onanını, Endüstriyel Bakını Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Dağıttım, Elektrikli Cihazlar Teknik Servisi Dallarının herhangi birinden mezun olmak, Ortaöğretim Kurumlarından 2010 yılından önce mezun olanlar için: Ortaöğretim Kuramlarının Elektrik Bölümü’nden mezun olmak Zayıf akım Sistemleri Alanında 1 yıl mesleki deneyim sahibi olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Teknisyen Ortaöğretim kurumlarının Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi/Elektrik alanının Bobinaj, Elektrik Tesisatları ve Pano Monitörlüğü, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarımı, Endüstriyel Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Dağıtımı, Elektrikli Cihazlar Teknik Servisi Dallarının herhangi birinden mezun olmak. Ortaöğretim Kurumlarından 2010 yılından önce mezun olanlar için: Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik Bölümü’nden mezun olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Büro Personeli Yükseköğretim kurumlarının herhangi bir önlisans programından mezun olmak, KPSS 65 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli ( Bahçe Bakım ve Temizlik) Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 36 yaşından gün almamış olmak, KPSS 65 almak gerekiyor.

2 Destek Personeli (Bahçe Bakım, Temizlik) Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, ilan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 36 yaşından gün almamış olmak, KPSS 65 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Şoför) Erkek -Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Eski E / Yeni D Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak. SRC-2 ve SRC-4 Belgelerine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak, Otobüs Kaptanlığı mesleğini en az 2 yıl yapmış olmak ve belgelemek, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 36 yaşından gün almamış olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi olarak en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

2 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kumullarının herhangi bir alanından mezun olmak, Boya, badana, inşaat alçı dekorasyonu uygulayıcısı alanında en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

2 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kuramlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Elektrik tesisatı ve pano alanında en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, ilan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarı m) Erkek Ortaöğretim Kumullarının herhangi bir alanından mezun olmak, Elektrik tesisatı ve pano alanında en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kuramlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Sıhhi tesisat, sistemleri alanında en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

2 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarı m) Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Mekanik sistemleri alanında en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kumullarının herhangi bir alanından mezun olmak, Çatı izolasyon ve tadilat işlerden en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak. İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak Duvar örme işlerden en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi olarak en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. Kaba, ince sıva ve alçı uygulama alanı ile ilgili en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. İnşaat Alçı Dekorasyoncu/Alçı Levha Uygulayıcısı olarak en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kumullarının herhangi bir alanından mezun olmak. Klima ve iklimlendirme alanı ile ilgili en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 50 almak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Basit Bakım, Onarım) Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. Zayıf akım Sistemleri Alanında 2 yıl mesleki deneyim sahibi olmak, İlan başvuru talihinin son günü itibarıyla 41 yaşından gün almamış olmak, KPSS 60 almak gerekiyor.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı kadro dağılımları ve şartları: 8 lisans mezunu koruma ve güvenlik görevlisi alımı ile 24 önlisans mezunu koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Bu kadrolardan 3 önlisans kadrosu için "özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve arayişin sağlanması önlisans" bölümü mezunu olması gerekiyor. Ayrıca aşağıdaki DÜZELTME İLANI METNİNDE ilgili değişikliği de inceleyebilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi memur alımı başvuru süreci nasıl işler?

Pamukkale Üniversitesi memur alımları için adaylar başvuruları 31 Ağustos - 14 Eylül 2023 tarihleri arasında yapabilecektir. Adaylar online olarak başvuru formunu doldurduktan sonra diğer gerekli belgelerle şahsen başvuru ile süreci tamamlaması gerekiyor. Hemen bu kılavuzdan gerekli tüm detayları inceleyebilirsiniz. Başvurular 22 Eylül 2023’e kadar uzatılmıştır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.