Kamuya KPSS 60 Tekniker Personel Alımı Açıklandı! İkamet Şartsız

Kamuya KPSS 60 Tekniker Personel Alımı Açıklandı! İkamet Şartsız

Bursa Teknik Üniversitesi tarafından sözleşmeli yeni 4/B memur alımı başvuruları alınacak. Başvuru süreci, tekniker alımı tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 4/B sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 1 (bir) adet sözleşmeli tekniker alımı yapılacaktır. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu memur alımı başvuru şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda belirtilen şartlan taşımak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak, adayların açık öğretim ve ikinci öğretim hariç herhangi bir örgün öğretim kurumunda öğrenci olmaması gerekmektedir. Ayrıca adayların herhangi bir kamu kurum veya kuruluşundan ihraç edilmemiş olması gerekmektedir.

Memur alımı mezuniyet şartları nelerdir?

1 Tekniker Kimya Teknolojisi, Laboratuvar Teknolojisi veya Polimer Teknolojisi önlisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, SGK Tescil ve hizmet dökümü veya çalışma belgesi ile belgelendirmek şartıyla mezuniyetine uygun alanlarda en az 1 yıl çalışmış olmak, 2022 Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS (P93) puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekmektedir.

Bursa Teknik Üniversitesi memur alımı başvuru süreci

Bursa Teknik Üniversitesi bünyesinde yeni memur alımları için başvurular başladı. Başvurular 27 Kasım 2023 tarihine kadar şahsen Üniversite Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.