Kamuya KPSS Şartsız - 55 60 70 Puanlarla Yeni Memur Alımı Açıklandı

Kamuya KPSS Şartsız - 55 60 70 Puanlarla Yeni Memur Alımı Açıklandı

Kamu Üniversitesi bünyesinde 3 farklı ilanla yeni personel alımı başvuruları açıklandı. Kamu personeli alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli personel alım ilanları yayımlandı. 3 farklı ilanla 50, 8 ve 5'er kişilik kadrolara yeni memur alımları açıklandı. Üniversite bünyesinde memur alımı ilanlarına dair kadroları ve tüm süreci bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Vatandaşı olmak, Sosyal Güvenlik Kurumundan herhangi bir emeklilik veya yaşlılık aylığı alıyor olmamak gerekiyor.

Uludağ Üniversite personel alımı nitelikleri

50 sözleşmeli hastane personeli alımı şartları:

39 HEMŞİRE alımı için KPSS P3 (60 puan ve üzeri), KADIN/ERKEK, Hemşirelik Lisans programından mezun olmak gerekiyor.

6 DESTEK PERSONELİ (Hastabakıcı) alımı için KPSS P94 (60 puan ve üzeri), ERKEK, Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Engelli Bakımı, Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı alanı ve dallarından ya da Sağlık Hizmetleri Hemşire Yardımcılığı veya Sağlık Bakım Teknisyenliği alanı ve dallarının birinden mezun olmak gerekiyor.

5 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ alımı için KPSSP93 (60 puan ve üzeri), erkek, Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, askerliğini yapmış olmak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık ve benzeri engelleri bulunmamak, boyu 170 cm’den kısa olmamak gerekiyor.

8 sözleşmeli memur alımı şartları:

1 BÜRO PERSONELİ alımı için KPSSP3 (70 puan ve üzeri), KADIN/ERKEK, İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Ekonometri, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Yönetim Bilişim Sistemleri veya Uluslararası İlişkiler lisans bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 PROGRAMCI alımı için KPSSP3 (70 puan ve üzeri), KADIN/ERKEK, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri lisans bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak, YDS’den en az (D) düzeyinde (İngilizce) puan almış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Sözlü sınav sonucu asıl ve yedek adaylar belirlenecektir.

1 KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ alımı için KPSSP93 (60 puan ve üzeri), ERKEK, Önlisans mezunu olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Askerliğini yapmış olmak ve görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmamak, Boyu 170 cm’den kısa olmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

2 DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) alımı için KPSS-P94 (60 puan ve üzeri), ERKEK, Lise veya Dengi okul mezunu olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık ve benzeri engelleri bulunmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) alımı için KPSS-P94 (60 puan ve üzeri), ERKEK, Lise veya Dengi okul mezunu olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık ve benzeri engelleri bulunmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 DESTEK PERSONELİ (Bakım Onarım) alımı için KPSS-P94 (55 puan ve üzeri), KADIN/ERKEK, Lise veya Dengi okul mezunu olmak, Fotoğrafçılık veya Kameramanlık alanında en az 1 (bir) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak, Tecrübe bilgisini, barkodlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık ve benzeri engelleri bulunmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 DESTEK PERSONELİ (Bakım Onarım) alımı için KPSS-P94 (55 puan ve üzeri), KADIN/ERKEK, Lise veya Dengi okul mezunu olmak, Görüntü ve Ses Sistemleri (Işıkçı-Sahne ve Stüdyo, Radyo ve Televizyon Stüdyo Cihazları Operatörlüğü, Sahne ve Stüdyo Elektrikçisi) alanlarının herhangi birinde en az 1 (bir) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak, Tecrübe bilgisini, barkotlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık ve benzeri engelleri bulunmamak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

5 sözleşmeli bilişim personeli alımı şartları

2 Kıdemli Yazılım Uzmanı 3 Katına Kadar, 1 Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı 2 Katına Kadar, 2 Yazılım Uzmanı 2 Katına Kadar olmak üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı başladı. Başvuru için KPSS şartı yok. Başvurularda KPSS puanı ibraz etmeyenler en az 70 olarak değerlendirilecektir.

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği ile diğer dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak gerekiyor.

Kamu personeli alımı başvuru süreci

Başvuru işlemleri Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimi'ne şahsen yapılacaktır. Bursa Uludağ Üniversitesi sözleşmeli personel alımı 6 Ekim - 20 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum