Kamuya KPSS Şartsız Yeni Memur Personel Alımı Başvuruları Başladı

Kamuya KPSS Şartsız Yeni Memur Personel Alımı Başvuruları Başladı

Türk-Alman Üniversitesi bünyesinde yeni kamu personeli memur alımı başvuruları alınacak. Gerekli süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğünce yeni sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı açıklandı. KPSS şartı olmadan farklı unvanlarda kamu personeli alımı için süreç başladı. Adaylardan KPSS puanı zorunlu tutulmuyor. Bu kapsamda KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirmede baz alınacaktır.

Türk-Alman üniversitesi personel alımı şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olmak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak şartları var.

Kamu personeli alımı unvanlar-mezuniyetler

Kıdemli Sistem Yöneticisi (1 kişi, 3 katına kadar), Kıdemli Bilgisayar Ağ Yöneticisi (1 kişi, 3 katına kadar), Yazılım Takım Lideri (1 Kişi, 2 Katına Kadar), Uygulama Geliştirme Uzmanı (2 kişi, 2 katına kadar) alımı yapılacak.

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olmak gerekiyor. Başvuru için 4 yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Sözleşmeli personel alımı başvuru süreci

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan en fazla iki tanesi için başvuruda bulunabileceklerdir. Başvurular 6 Temmuz 2023 tarihleri arasında Personel Daire Başkanlığı’na yapılacaktır. Adaylar gerekli belgeleri belirtilen süreye kadar “Türk-Alman Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı Şahinkaya Cad. No:106 34820 Beykoz / İSTANBUL” adresine şahsen ya da postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.