Kamuya Şoför Teknisyen Koruma Destek Büro Personeli Psikolog Alımı

Kamuya Şoför Teknisyen Koruma Destek Büro Personeli Psikolog Alımı

Kamuya yeni Şoför alımı, Koruma ve Güvenlik alımı, Teknisyen alımı, Destek Personeli alımı, Psikolog alımı, Büro Personeli alımı başvuruları alınıyor. İşte sürece dair tüm detaylar.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 4/B sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. 2022 KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 19 adet sözleşmeli personel alınacaktır. Detaylar bu haberimizde.

Memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartlarını taşımak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. Tüm ünvanlarda KPSS en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Memur personel alımı mezuniyetler

1 Büro Personeli alımı için lisans Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Radyo, Televizyon ve Sinema, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Görsel İletişim Tasarımı, Gazetecilik veya Yeni Medya ve İletişim Bölümlerinin birinden mezun olmak, için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için lisans Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun olmak, askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü lisans mezunu olmak, YDS-YÖKDİL (İngilizce) en az 85, askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Psikolog alımı için Psikoloji Bölümü lisans, için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli alımı için (Lise ve Dengi) herhangi bir alanından mezun olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli alımı için “Tesisat Teknoloji ve İklimlendirme alanı”nın altında yer alan “Yapı Tesisat Sistemleri” dalından mezun olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli alımı için “Kimya Teknolojisi alanı”nın altında yer alan “Boya Üretimi ve Uygulama” dalından mezun olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli alımı için Mobilya ve İç Mekan Tasarımı veya Ahşap Teknolojisi mezunu olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli alımı için (Lise ve Dengi) herhangi bir alanından mezun olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Şoför) alımı için Otobüs Şoförlüğü (Kaptanlık), Otobüs Şoförlüğü, Otobüs Kaptanlığı önlisans, E sınıfı sürücü belgesine veya Karayolları Trafik Yönetmeliği, 17 Nisan 2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan değişiklik ile 1 Ocak 2016 itibariyle D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için Yüksekokulların Savunma ve Güvenlik, Özel Güvenlik ve Koruma, Koruma Güvenlik ve Asayişinin sağlanması, Güvenlik ve Koruma veya Güvenlik, Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Önlisans, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kartına sahip olmak, Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması, 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

6 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için Savunma ve Güvenlik, Özel Güvenlik ve Koruma, Koruma Güvenlik ve Asayişinin sağlanması, Güvenlik ve Koruma veya Güvenlik, Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Önlisans, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kartına sahip olmak, Askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak gerekiyor.

1 Teknisyen alımı için Elektrik, Elektrik - Elektronik Teknolojisi alanlarının birinden mezun olmak, Askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi memur alımı süreci nasıl işler?

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi memur alımı için başvurular "Rektörlük Personel Daire Başkanlığı 3.Kat 308 nolu oda Beştepe Mah. 192090 Nolu Cad.6/1 27010 Şahinbey/GAZİANTEP" adresine şahsen ya da posta ile olacak. Süreç 19 Ekim'e kadar devam edecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.