Kamuya Sözleşmeli 5. Derece KPSS 60 Memur Alımı Açıklandı

Kamuya Sözleşmeli 5. Derece KPSS 60 Memur Alımı Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde sözleşmeli 5. Derece kadroya memur alımı yapılacak. Başvurular, şartlar ve tüm süreci hemen bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Terme Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere sözleşmeli veteriner hekim alım ilanı açıklandı. 5. Derece kadroya atanmak üzere sözleşmeli memur alımı başvuruları, süreci ve tüm detayları hemen bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Memur alımı başvuru şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartlara haiz olmak, Türk Vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak gerekmektedir.

Kimler veteriner personel alımına başvurabilir?

1 Veteriner Hekim S.H.S sınıfı 5. derece kadroya olacak. Veteriner Fakültesi mezunu olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek/Kadın KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almak şartları var.

Terme Belediyesi memur alımı başvuru süreci

Terme Belediyesi memur personel alımları için başvurular 9-11 Ekim tarihlerinde olacak. Adaylar Belediye İnsan Kaynaklarına şahsen veya posta ile ya da online olarak e-posta ile başvurularını yapabileceklerdir. Hemen bu kılavuzdan gerekli tüm iş ve işlemlere dair detayları bulabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.