Kamuya Yeni Teknisyen Temizlik Personeli Büro Memuru Alımı Bugün Açıklandı

Kamuya Yeni Teknisyen Temizlik Personeli Büro Memuru Alımı Bugün Açıklandı

Kamu üniversitesi bünyesinde yeni temizlik görevlisi, bilgisayar teknisyeni ve büro memuru personel alımı açıklandı. Daimi kadro işçi alımları ve tüm şartlar bu yazımızda.

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sürekli işçi (ENGELLİ-ESKİ HÜKÜMLÜ/TMY) alım ilanı bugün açıklandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 6 Eski Hükümlü/TMY ve 2 engelli olmak üzere toplam 8 sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Kamu işçi alımı başvuru süreci

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, kamu kurum ve kuruluşlarından herhangi bir sebeple görevinden veya mesleğinden ihraç edilmemiş olmak, askerlik ile ilişiği olmamak (yapılmış, tecilli veya muaf olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak gerekiyor.

İşçi personel alımı başvuru mezuniyetler-özel nitelikler

6 Temizlik Görevlisi alımı için Eski Hükümlü/ TMY İlan son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Ortaöğretim (Lise veya dengi) mezunu olmak, (Önlisans ve lisans mezunlarının başvuruları kabul edilmeyecektir.)

1 Bilgisayar Teknisyeni alımı için Engelli İlan son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşını doldurmamış olmak, Ortaöğretim kurumlarının Bilişim Teknolojileri Alanının - Bilgisayar Teknik Servisi Dalından mezun olmak, (Önlisans ve lisans mezunlarının başvuruları kabul edilmeyecektir.)

1 Büro Memuru alımı için Engelli İlan son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşını doldurmamış olmak, Yükseköğretim Kurumlarının Konaklama İşletmeciliği veya Konaklama ve Turizm İşletmeciliği lisans programlarından mezun olmak gerekiyor

Gazi Üniversitesi işçi personel alımı başvuru süreci

1 Büro Memuru (Genel) 00007617079, 1 Bilgisayar Teknisyeni 00007617497, 6 Temizlik Görevlisi 00007617692 İŞKUR başvuru numarası ile İŞKUR e-şube'den, işkur hizmet birimlerinden ve ALO 170 nolu hattan 7 Temmuz 2023 dahil başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.