KPSS 60 Destek - Büro Personeli Alımı! Lise Önlisans Lisans Başladı

KPSS 60 Destek - Büro Personeli Alımı! Lise Önlisans Lisans Başladı

Kamuya KPSS 60 puanla olmak üzere büro ve destek personeli alımı başvuruları açıklandı. Güncel ilan, süreç ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır. İşte tüm detaylar.

Memur alımı başvuru şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak, 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavlarından birine girmiş ve bu sınavların birinden en az 60 puan almış olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu gereği güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunun olumlu olmak, DP-5 ve DP-6 numaralı ilanlara yapılan başvurularda 36 (otuz altı) yaşından gün almama şartı aranmaktadır.

Güncel personel alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

1 Büro Personeli alımı için, Erkek, Yükseköğretim Kurumlarının Türk Dili ve Edebiyatı veya Türkçe Öğretmenliği lisans programlarının birinden mezun olmak.

1 Büro Personeli alımı için, Erkek, Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir önlisans programından mezun olmak.

1 Büro Personeli alımı için, Erkek, Yükseköğretim Kurumlarının Büro yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Sekreterlik önlisans programlarının birinden mezun olmak.

1 Büro Personeli alımı için, Erkek, Yükseköğretim Kurumlarının Kamu Yönetimi lisans programından mezun olmak.

1 Destek Personeli (Bahçıvan) alımı için, Erkek, Herhangi bir ortaöğretim ve dengi okuldan mezun olmak.

1 Destek Personeli (Bahçıvan) alımı için, Erkek, Peyzaj, Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Çevre Tasarımı, Peyzaj ve Süs Bitkileri Yetiştiriciliği veya Süs Bitkileri Yetiştiriciliği, önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Bakırçay Üniversitesi memur alımı başvuruları nasıl yapılacak?

İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Kaynaklar Caddesi Seyrek, Menemen, İZMİR adresine şahsen yapılacaktır. Başvurular 23 Ekim’e kadar sürecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum