KPSS 60 Personel Alımı Başladı (Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı)

KPSS 60 Personel Alımı Başladı (Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı)

Bakanlık Bünyesinde daimi görevlendirilmek üzere personel alımı gerçekleştirilecektir. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalışacak personel alımı başladı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kapsamında “Şişli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı” bünyesinde çalıştırılmak üzere sürekli 2 personel alımı gerçekleştirilecektir. 1 Büro Görevlisi ve 1 Muhasebe görevlisi ünvanlarında personel alımı yapılacaktır. SYDV kapsamında tam zamanlı istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacaktır. İşte başvuru detaylarının yer alımı haberimiz.

Aile Bakanlığı Daimi Süreli Personel Alımı Başvuru Şartları

Büro Görevlisi Alımı için Üniversitelerin lisans düzeyine eğitim veren Fen Edebiyat fakültelerinden veya Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümlerinden birinden mezun olmak.

Muhasebe görevlisi alımı için Üniversitelerin 4 yıl süreli eğitim veren Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe bilgi sistemleri, Muhasebe ve Denetim bölümlerinden birinden mezun olmak. Ayrıca adayların 18 ile 55 yaş aralığında olmak. KPSS sınavından P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Başvuru kılavuzunda belirtilen diğer genel şartları taşımaları gerekmektedir.

SYDV Personel Alımı Başvuru Evrakları Neler?

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvuruları için İş Başvuru Formu (Başvuru sırasında Şişli SYDV tarafından verilecektir.) diploma veya mezuniyet belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, sabıka kaydı, ikametgah belgesi, 2 adet fotoğraf, aile hekimliğinden alınmış sağlık raporu ve İş tecrübesini gösterir (varsa) belge birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

İş Başvuru Tarihleri

İstanbul Şişli Kaymakamlığı SYDV kapsamında başvuru yapacak adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan iş başvuru adresine 29 Eylül tarihlerinde mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.