KPSS 60 Yeni Kamu Personeli Alımı Açıklandı! Başvurular Başladı

KPSS 60 Yeni Kamu Personeli Alımı Açıklandı! Başvurular Başladı

Kamuya yeni sözleşmeli memur alımı başvuruları açıklandı. KPSS 60 puanla başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde yeni kamu personeli alımı açıklandı. SÖZLEŞMELİ PERSONEL alımı mülakatsız olacak. Bu kapsamda 2022 yılı KPSS puan sıralamaları esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alımına başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kastamonu Üniversitesi memur alımı şartları

1657 sayılı DMK’nın 48’inci maddesinde yer alan şartlan sağlamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuramımdan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartları var.

Kamu personeli alımı başvuru mezuniyetler

1 Destek Personeli alımı için Üniversitede bulunan otomasyon sistemlerinin bakım ve onarımı ile ilgili işlerde çalıştırılmak üzere Bilgisayar Mühendisliği lisans mezunu olmak, ASP.NET MVC teknolojisi ile en az 2 adet yazılım ve uygulama geliştirdiğini belgelemek, en az 80 saat ASP.NET MVC ve Web Programcılığı eğitimi aldığını belgelendirmek, en az 6 ay otomasyon alanında tecrübeye sahip olmak ve tecrübe bilgisini SGK Hizmet Dökümü ile belgelemek, 2022 KPSSP3 puanı en az 60 olmak, 7 Ağustos 1993 ve sonrası doğumlu olmak şartları var.

Sözleşmeli memur alımı başvuru süreci

Memur alımı başvuruları kapsamında süreç şahsen olacak. “Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı (Kuzeykent Mahallesi Orgeneral Atilla Ateş Paşa Caddesi No: 19 Merkez- Kuzeykent / KASTAMONU)” adresine 7 Ağustos’a kadar başvuru yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.