KPSS Taban Puansız 16 Ünvanda 81 Yeni Memur Alımı Bugün Açıklandı

KPSS Taban Puansız 16 Ünvanda 81 Yeni Memur Alımı Bugün Açıklandı

Afyonkarahisar ili Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından güncel ve 16 farklı branşta 81 kadroya memur alımları bugün açıklandı. Online başvurular ve tüm detaylar bu yazımızda.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde yeni kadrolara 81 yeni memur alımı başvuruları açıklandı. 657/ 4-B sözleşmeli personel alım ilanı kapsamında 16 unvan için başvurular alınmaya başladı. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Memur alımı başvuru alınacak ünvanlar

Büro Personeli, Destek Personeli (Bahçe Bakım Düzenleme Erkek), Destek Personeli (Bahçe Bakım Düzenleme ve Temizlik Erkek), Destek Personeli (Bakım-Onarım Erkek), Destek Personeli (Temizlik-Bayan), Destek Personeli (Temizlik-Erkek), Diğer Sağlık Personeli (Optisyen), Diyetisyen, Fizyoterapist, Hemşire, Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek), Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı), Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar Teknikeri), Sağlık Teknikeri (Radyoloji Teknikeri), Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter) ve Tekniker alımı yapılacak.

Kamu memur alımı şartları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Sözleşmeli memur alımı nitelikleri nelerdir?

22 Hemşire alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

11 Hemşire alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu alanının Hemşirelik dalından mezun olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Diğer Sağlık Personeli (Optisyen) alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Optisyen bölümü ön lisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Diyetisyen alımı için Yükseköğretim kurumlarının Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans programı mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

3 Fizyoterapist alımı için Yükseköğretim kurumlarının fizyoterapi ve rehabilitasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar Teknikeri) alımı için Yükseköğretim kurumlarının patoloji laboratuvar teknikleri önlisans programı mezunu olmak, Kamu veya özel hastanelerde alanında en az 1 yıl çalışmış olmak ve bunu SGK’dan alınacak belge ve çalıştığı birimden alınacak olan antentli yazı ile belgelendirmek, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı) alımı için Yükseköğretim kurumlarının Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü önlisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

18 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter) alımı için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

2 Sağlık Teknikeri (Radyoloji Teknikeri) alımı için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

2 Büro Personeli alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Sağlık Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye bölümü lisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Tekniker alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Tekniker alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümü ön lisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak

1 Tekniker alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Çevre Sağlığı ön lisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak

7 Destek Personeli (Temizlik-Erkek) alımı için Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

4 Destek Personeli (Temizlik-Bayan) alımı için Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

2 Destek Personeli (Bahçe Bakım Düzenleme Erkek) alımı için Bahçe Tarımı, Tarla Bitkileri, Peyzaj ve Süs Bitkileri bölümü ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Bahçe Bakım Düzenleme ve Temizlik Erkek) alımı için Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Bakım-Onarım Erkek) alımı için Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak. - Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) alımı için Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış, askerlik görevini yapmış olmak ve askerlik ile ilişiği olmamak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Erkek adaylarda en az 172 cm boyunda olmak gerekiyor.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi memur alımı başvuru süreci

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi başvuruları kapsamında adaylar başvurularını 18 Eylül’e kadar yapabileceklerdir. Başvuru iş ve işlemleri online olacak. Adaylar gerekli belgeleri sisteme eksiksiz yüklemesi gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum