KPSS Taban Puansız Büro Personeli Koruma Güvenlik Alımı Açıklandı

KPSS Taban Puansız Büro Personeli Koruma Güvenlik Alımı Açıklandı

Kamu üniversitene mülakatsız direkt KPSS puanı ile yeni memur alımları yapılacak. Büro personeli ile koruma ve güvenlik personeli alımı tüm detayları bu yazımızda.

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından büro personeli alımı ile koruma ve güvenlik görevlisi alımı açıklandı. 4/B Sözleşmeli Personel Alım İlanı yayımlandı. Yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın, genel şartlar ile pozisyonla ilgili aranan özel şartları taşıyan adaylar arasından 2022 yılına ait KPSS (B) grubu sıralaması esas alınmak suretiyle memur alımları gerçekleştirilecek.

Sözleşmeli personel alımı başvuru genel şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları, nöbet veya vardiya usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması şartları var.

Kamu personeli alımı mezuniyetler

1 Büro Personeli Hukuk Fakültesi mezunu olmak,

10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) İlgili Yüksekokulların Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Güvenlik ve Koruma önlisans programlarından birinden mezun olmak, 01.01.2023 tarihi itibarıyla 30 (otuz) yaşını bitirmemiş olmak, 170 cm den kısa olmamak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve belgelendirmek, askerlik hizmetini yapmış olmak,

5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) Herhangi bir önlisans programından mezun olmak, 01.01.2023 tarihi itibarıyla 30 (otuz) yaşını bitirmemiş olmak, 170 cm den kısa olmamak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve belgelendirmek, askerlik hizmetini yapmış olmak,

4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) Herhangi bir Lisans programından mezun olmak, 01.01.2023 tarihi itibarıyla 30 (otuz) yaşını bitirmemiş olmak, 170 cm den kısa olmamak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve belgelendirmek, askerlik hizmetini yapmış olmak şartları var.

Gaziantep Üniversitesi memur alımı süreci

Gaziantep Üniversitesi bünyesinde sözleşmeli memur alımı için başvurular 20 Temmuz’a kadar sürecek. Adaylar başvurularını şahsen Üniversite Personel Dairesi Başkanlığına yapacaklar.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.