Mülakatsız Hemşire Mühendis Destek Büro Personeli Alımı Bugün Açıklandı

Mülakatsız Hemşire Mühendis Destek Büro Personeli Alımı Bugün Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde yeni hemşire, mühendis, destek personeli ile büro personeli alımı açıklandı. Başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından güncel personel alımı başvuruları bugün açıklandı. Mülakatsız atama yapılacak. KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle toplam 11 adet sözleşmeli personel alınacaktır. İşte gerekli başvuru sürecinin yer aldığı haberimiz.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 40. maddesindeki yaş şartlarını taşımak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Memur alımı mezuniyet şartları nelerdir?

1 Mühendis alımı için Bilgisayar Mühendisliği lisans mezun olmak, Lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 3 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak ve bunu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek,

6 Büro Personeli alımı için Maliye, Muhasebe, Vergi Uygulamaları ve İşletme Yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak, Önlisans mezuniyeti sonrası muhasebe veya büro işleri alanında en az 1 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak ve bunu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek.

1 Hemşire alımı için Yükseköğretim Kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak, En az 2 yıl alanında mesleki tecrübe sahibi olmak ve bunu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek,

3 Destek Personeli (Erkek) alımı için Ortaöğretim (lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Açık ve kapalı alanların temizlik işleri, eşya ve evrak taşıma, yemek servisi yapma gibi çeşitli hizmetleri devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, 2022 yılı KPSS P94 puan türünden en az 70 puan almış olmak, MEB onaylı veya Yükseköğretim Kurumları Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından verilen hijyen sertifikasına sahip olmak, Müracaat tarihinin son günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi memur alımı başvuru süreci

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi memur alımı başvuruları bünyesinde süreç başladı. Adaylar başvurularını "Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Alipaşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:22 Merkez / Kütahya” adresine yapabileceklerdir. Başvurular 31 Temmuz’a kadar sürecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum