Mülakatsız Yeni Kamu Memur Alımı Yapılacak! 5 Branş Başvuru

Mülakatsız Yeni Kamu Memur Alımı Yapılacak! 5 Branş Başvuru

Kamuya Büro Personeli, Spor Uzmanı, Destek Personeli, Tekniker ve Aşçı alımı yeni ilan açıklandı. Başvurular, şartlar ve tüm süreç bu haberimizde yer alıyor. İşte detaylar.

Munzur Üniversitesine 657 / 4-B Sözleşmeli personel alım ilanı bugün açıklandı Mülakatsız atama olacak. Bu kapsamda 2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır. İşte başvuru süreci, şartlar ve tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Memur alımı başvuru şartları

Başvuru için 657 DMK’daki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak ve diğer şartlara haiz olmak gerekmektedir.

Kamu personel alımı nitelikleri nelerdir?

2 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Kamu Yönetimi, İktisat ve İşletme Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak, Tercihen yüksek lisansını yapmış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Sosyoloji Bölümü mezunu olmak, Kamuda en az 1 yıl sosyal hizmet veya gelişim konularında çalıştığını belgelemek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olmak, En az 1 yıl büro iş tecrübesi olduğunu belgelemek, Bilgi güvenliği yönetim sistemi (ISO 270001) sertifikası olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Hukuk Fakültesi mezunu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi ve Teknoloji Fakültelerinin Elektrik Mühendisliği mezunu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Muhasebe, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansman, Finans ve Muhasebe, Muhasebe ve Denetim, İşletme-Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Maliye veya Muhasebe Bilgi Sistemleri lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Turizm Fakültesi lisans mezunu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Kimya Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı (C grubu) belgesi olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi veya Teknoloji Fakültelerinin Jeoloji Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak, Bilgisayar operatörlüğü ve işletmenliği sertifikası olmak, Tercihen yüksek lisans yapmış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü mezunu olmak, Konservatuar yazılım programları yetkinliğini belgelemek, Kamuda en az 1 yıl çalışmış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P93) en az 60 puan almış olmak, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P93) en az 60 puan almış olmak, Harita ve Kadastro program ön lisans mezunu olmak, Drone İHA-1 ehliyetine sahip olmak, MEB onaylı Bilgisayar Operatörlüğü sertifikasına sahip olmak, NETCAD programı sertifikasına sahip olmak, Kent bilgi sistemleri ile CBS projelerinde en az 1 Yıl çalıştığını belgelendirmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

2 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P93) en az 60 puan almış olmak, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Spor Uzmanı (Kadın) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Yükseköğretim Kuramlarının Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Spor Bilimleri Fakültesi Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.

1 Spor Uzmanı (Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Yükseköğretim Kuramlarının Beden Eğitimi Bölümü, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Spor Bilimleri Fakültesi Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak, Cankurtaran Belgesine sahip olmak, 3. Kademe Yüzme Antrenörlüğü Belgesine sahip olmak, Tercihen 2 Yıldız Dalgıçlık Belgesine sahip olmak, Askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

2 Tekniker (Kadın/Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P93) en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin Sahne Işık ve Ses Teknolojileri ön lisans programından mezun olmak, Sahne ışık ve ses sistemlerinde en az 1 yıl çalıştığını belgelendirmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Destek Personeli (Bakım-Onarım) (Havuz Operatörü) (Kadın/ Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P94) en az 60 puan almış olmak, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Havuz Operatörü olarak çalıştığını belgelendirmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

1 Destek Personeli (Aşçı) (Kadın/ Erkek) alımı için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavında (B) grubunda (KPSS P94) en az 60 puan almış olmak, Ortaöğretim kurumlarının aşçılık, mutfak sanatları, gastronomi vb. dengi alanların herhangi birinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak

Munzur Üniversitesi memur alımı süreci nasıl işler?

Munzur Üniversitesi memur alımı için adaylar başvurularını gerekli tüm belgelerle birlikte Munzur Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Aktuluk Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ adresine ŞAHSEN yapacaktır. Başvurular 25 Eylül’e kadar devam edecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.