Necmettin Erbakan Üniversitesi 146 Personel Alımı! KPSS 55 Puan Şart

Necmettin Erbakan Üniversitesi 146 Personel Alımı! KPSS 55 Puan Şart

Yeni ilan yayınlandı. Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından personel alımı yapılıyor. Farklı unvanlarda toplam 146 personel alımı yapılacak. Başvurular başladı 30 Mayıs 'ta sona erecek.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü 'nce 146 personel alımı için ilan yayımlandı. Alınacak kişiler 657 sayılı kanunun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilecek.

Genel şartlar arasında tüm kadrolar için KPSS sınavından en az 55 puan almış olmak şart. İşte kadrolar:

Kütüphaneci Lisans 2022 KPSS (P3) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Bilgi ve Belge Yönetimi, Kütüphanecilik ya da Dokümantasyon ve Enformasyon lisans bölümü mezunu olmak.

Psikolog Lisans 2022 KPSS (P3) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Psikoloji bölümü lisans mezunu olmak. Klinik Psikolojisi alanında 2 yıl iş tecrübesine sahip olmak.

Teknisyen (Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Ortaöğretim Kurumlarının; Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı Elektrik Bölümü, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı Asansör Sistemleri, Bobinaj, Büro Makineleri Teknik Servisi, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Endüstriyel Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümlerinin/alanlarının herhangi birinden mezun olmak. Elektirik alanında ustalık belgesine sahip olmak. En az 1 (bir) yıl yangın algılama ve ihbar sistemlerinde çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği gibi belgelendirmek.

Teknisyen (Elektrik Tesisatı ve Pano) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Ortaöğretim Kurumlarının; Elektrik Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı Elektrik Bölümü Elektrik-Elektronik Eeknolojisi Alanı Asansör Sistemleri, Bobinaj, Büro Makineleri Teknik Servisi, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Endüstriyel Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümlerinin/alanlarının herhangi birinden mezun olmak. En az 1(bir) yıl elektrik tesisatında çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği şekilde belgelendirmek.

Teknisyen (Otomasyon) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Ortaöğretim Kurumlarının; Elektrik Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı Elektrik Bölümü Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı Asansör Sistemleri, Bobinaj, Büro Makineleri Teknik Servisi, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü,Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Endüstriyel Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümlerinin/alanlarının herhangi birinden mezun olmak. En az 1(bir) yıl otomasyon sistemlerinde çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği şekilde belgelendirmek.

Teknisyen (Mobilya/Marangoz) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Meslek Liselerinin herhangi bir bölümünden mezun olmak. Mobilya veya Marangozluk alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak. Mobilya veya Marangozluk alanında Ustalık Belgesi sahibi olmak. En az 1 yıl marangozluk alanında çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği şekilde belgelendirmek.

Teknisyen (Alçı Dekorasyon) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Meslek Liselerinin herhangi bir bölümünden mezun olmak. Alçı dekorasyon, asma tavan, alçıpan ve duvar işleri alanlarının birinden Mesleki yeterlilik belgesi sahibi olmak. Bu alanların herhangi birinden ustalık belgesi sahibi olmak. En az 1 yıl asma tavan, alçıpan ve duvar işlerinde çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği şekilde belgelendirmek.

Teknisyen (İklimlendirme) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanının Soğutma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri veya Yapı Tesisat Sistemleri Dallarının herhangi birinden veya Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat-Kalorifercilik-Isıtma, Isıtma - Doğalgaz alanlarından herhangi birinden mezun olmak. En az 1 yıl iklimlendirme soğutma ve havalandırma alanlarında çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği şekilde belgelendirmek.

Teknisyen (Sıhhi Tesisat) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve iklimlendirme Alanının Soğutma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri veya Yapı Tesisat Sistemleri Dallarının herhangi birinden veya Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat-Kalorifercilik-Isıtma, Isıtma - Doğalgaz alanlarından herhangi birinden mezun olmak. En az 1 yıl sıhhi tesisat alanında çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği şekilde belgelendirmek.

Tekniker (Elektrik) Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Önlisans düzeyinde eğitim veren yükseköğretim kurumlarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik- Otomasyon bölümlerinin birinden mezun olmak. En az 1(bir) yıl elektrik tesisatında çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği şekilde belgelendirmek.

Tekniker (Elektrik) Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Önlisans düzeyinde eğitim veren yükseköğretim kurumlarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik Otomasyon bölümlerinin birinden mezun olmak. En az 1(bir) yıl elektrik tesisatında çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği şekilde belgelendirmek. Yüksek gerilim iletim tesislerinde çalışma izin belgesine (EKAT) sahip olmak.

Tekniker (Makine) Ön Lisans 2022 KPSS P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Makine ön lisans programlarından mezun olmak. CNC operatörü sertifikasına sahip olmak.

Teknisyen (İnşaat) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Ortaöğretim kurumlarının İnşaat Teknolojisi alanından mezun olmak.

Teknisyen (Fayans) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Meslek Liselerinin herhangi bir bölümünden mezunu olmak. Fayans veya karo kaplama alanında Mesleki yeterlilik belgesi sahibi olmak. En az 1 yıl duvar, fayans, karo vb. işlerde çalışmış olmak ve başvuru genel şartlarında belirtildiği şekilde belgelendirmek. Bu alanların herhangi birinden ustalık belgesi sahibi olmak.

Destek Personeli (Garson/Erkek) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Turizm Meslek Lisesi mezunu olmak ya da lise veya dengi okul mezunu olup Milli Eğitim Bakanlığından onaylı servis elemanı veya garsonluk sertifikasına sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel bir hastalığının bulunmadığını gösteren sağlık kurulu raporu ile belgelendirmek.

Destek Personeli (Garson/Erkek) Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Turizm ve Otel İşletmeciliği ön lisans programından mezun olmak ya da Millî Eğitim

Bakanlığından onaylı servis elemanı veya garsonluk sertifikasına sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel bir hastalığının bulunmadığını gösteren sağlık kurulu raporu ile belgelendirmek.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Anestezi ön lisans programından mezun olmak.

Diyetisyen Lisans 2022 KPSS (P3) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olmak.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ön lisans programından mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının İlk ve Acil Yardım ön lisans programından mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Elektronörofizyoloji ön lisans programından mezun olmak.

Diğer Sağlık Personeli Lisans 2022 KPSS (P3) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının perfüzyon alanında lisans eğitimi veren fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak veya diğer lisans eğitimleri üzerine perfüzyon alanında yüksek lisans mezunu olmak.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Diyaliz ön lisans programından mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Eczane Hizmetleri Bölümü ön lisans programından mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Radyoterapi Teknikleri ön lisans programından mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Radyoloji / Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programından mezun olmak.

Psikolog Lisans 2022 KPSS (P3) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Psikoloji lisans bölümü mezunu olmak. Wescler çocuklar için zekâ ölçekleri güncel versiyonu sertifikasına sahip olmak.

Destek Personeli (Garson/Erkek) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Turizm Meslek Lisesi mezunu olmak ya da lise veya dengi okul mezunu olup, Milli Eğitim Bakanlığından onaylı servis elemanı, garsonluk vb. sertifikasına sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel bir hastalığının bulunmadığını gösteren sağlık kurulu raporu ile belgelendirmek.

Biolog Lisans 2022 KPSS (P3) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Biyoloji, Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji Bilimleri ve Biyomühendislik, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji, Moleküler Biyoteknoloji, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji lisans programlarının birinden mezun olmak. A Sınıfı Deney Hayvanları Kullanım Sertifikasına sahip olmak. Belgelendirmek kaydı ile sağlık kurumlarında 5 yıl deneyim sahibi olmak. Belgelendirmek kaydı ile deney hayvanlarında Anestezi, Kan Alma, Enjeksiyon, Hayvan Sağlığı, Cerrahi İşlemler, Tahnit ve Üretim konusunda deneyim sahibi olmak.

Teknisyen Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Ortaöğretim kurumlarının Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı alanında mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl çalışmış olmak. Sığırlarda suni tohumlama sertifikasına sahip olmak.

Destek Personeli (Temizlik) Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Ortaöğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak. Bu kadroda göreve başlayacak personeller Fakültemizde genel alanlar temizliği, klinik temizliği, idari ve akademik ofisler temizliği, eğitim alanları temizliği, bahçe alanları-çevre düzenleme ve temizliği, taşıma vb. işlerinde veya Fakülte diş protez laboratuvarında temizlik yapmak ve sterilizasyon biriminde çalıştırılmak üzere görevlendirileceklerdir. Diş protez laboratuvarlarında veya sterilizasyon biriminde en az 2 yıl çalışma deneyimi olmak.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Ağız ve Diş Sağlığı ön lisans programından mezunu olmak. Bu kadroda göreve başlayacak personeller Fakültemizde kliniklerde hasta kayıt işlemleri, klinik hizmetlerinde ve sterilizasyon biriminde görevlendirileceklerdir.

Diğer Sağlık Personeli Lise ve Dengi 2022 KPSS (P94) en az 55 puan Sağlık Meslek Liselerinin Tıbbi Sekreterlik (Tıp Sekreterliği Dalından veya Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Dalından) bölümü mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Ön Lisans 2022 KPSS (P93) en az 55 puan Yükseköğretim kurumlarının Diş Protez Teknikerliği/Diş Protez Teknolojisi ön lisans programından mezun olmak. En az 2 yıl yükseköğretim kurumlarında diş protez teknisyeni olarak çalışmış olmak. Lazer sinter cihazı kullanım sertifikasına sahip olmak. Dental CNC makinesi, dental model tarayıcı yazılım programı kullanım sertifikalarına sahip olmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum