Ortalama 69.744 Lira Maaşla Yeni Memur Alımı Yapılacak! KPSS Şartsız

Ortalama 69.744 Lira Maaşla Yeni Memur Alımı Yapılacak! KPSS Şartsız

Kamu Üniversitesi bünyesinde yüksek maaşlarla olmak üzere yeni memur alımı başvuruları alınacak. 4/B kamu memur atama süreci ve tüm detaylar bu haberimizde.

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğünce yeni sözleşmeli bilişim personeli sınav ilanı açıklandı. KPSS şartı olmadan da adayların başvuru yapabileceği ilana başvurular başladı. Yazılı sınavla 3 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımına dair tüm detaylar bu haberimizde.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak, görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak, yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda Bilişim Personeli olmalarına engel bir durumu bulunmamak gerekiyor. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilir.

Sözleşmeli bilişim personeli alımı mezuniyet şartları ve maaşları

1 Kıdemli Yazılımcı alımı 3 katına kadar, 2 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 2 katına kadar olacak. 1 kat sözleşmeli bilişim personeli maaş 27 bin 902 TL’dir. Bu kapsamda 2 ve 3 kat olmak üzere 55.804 ve 83.706 TL’dir.

Başvuru için bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği mezunları başvurabilir. Ayrıca 2 kat maaş ile diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da başvurabiliyor.

Kâtip Çelebi Üniversitesi memur alımı süreci nasıl işler?

İzmir ili Katip Çelebi Üniversitesi memur alımları için başvurular 29 Eylül’e kadar sürecek. Adaylar başvurularını online olarak aşağıdaki kılavuzda yer alan üniversitenin çevrim içi başvuru ekranı üzerinden yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.