Sosyal Yardımlaşma Vakfı 11 Bin 576 TL Maaşla İşçi Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma Vakfı 11 Bin 576 TL Maaşla İşçi Alımı Yapıyor

Aydın Karacasu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işçi alımı yapacağını açıkladı. Başvuruda bulunacak adayların, kurumdan istenen şartları yerine getirmesi gerekiyor.

Aydın Karacasu’da işçi alımı yapılacağı açıklandı. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan açıklamada KPSS şartı ile alım olacağı belirtildi. Belirsiz süreli iş sözleşmesi ile yapılacak alımlar için başvuru adımlarını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz. İşe yerleştirilecek personele verilecek maaş 11.576 TL olarak hesaplandı.

Hangi Alanda İşçi Alımı Yapılacak?

Yapılacak işçi alımları büro görevlisi pozisyonunda gerçekleşecek. Açık işçi sayısının 1 olarak belirtildiği ilanda daimi bir kamu personeli alımı hedefleniyor. Başvurusu onaylanan adaylar Karacasu Kaymakamlık Binası ve Karacasu Merkez ve köylerinde görevlendirilecek.

Başvuru Tarihleri

Büro görevlisi olarak kamuda yer alacak olan adayların, başvuru tarihlerine uygun şekilde işlemleri gerçekleştirmesi isteniyor. 12 Haziran 2023 ve 20 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacak başvurular ardından mülakat aşaması belirlenecek. Mülakata hak kazanan adaylar, 22 Haziran 2023 tarihinde Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yer alacak. Mülakatlar, sabah saat 08.30’da gerçekleşecek…

Başvuru Adresi Şekli

Adaylar, internet adresi veya kurum telefonu olan 0526 441 27 14’e başvurmalıdır. Kurum adresi olan Hükümet Konağı Kat 2 Karacasu-Aydın adresine de gidilerek detaylı bilgi alınabilir. Başvuru koşullarında istenen belgeler ve şartlar tam olarak yerine getirilmiş olmalıdır.

Müracaat Koşulları ve İstenen Belgeler

Adaylar, genel şartlara uygun olmalı ve 1 yıldır Karacasu ilçesinde ikamet ediyor olmalıdır. Sosyal iletişim becerileri yüksek olmalı ve istenen formasyonlu lisans bölümlerinden birini bitirmiş olmalıdır.

Kimlik, askerlik durum belgesi, diploma, 2 fotoğraf, sicil belgesi ve diğer belgeleri tam olarak teslim etmelidir. Nüfus kayıt örneği, sağlık raporu, KPSS en az 60 aldığını gösterir belgeler kamu personel alımı esnasında hazırlanmalıdır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum