Sözleşmeli KPSS Şartsız Yeni Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Sözleşmeli KPSS Şartsız Yeni Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Kamu Üniversitesi yüksek maaşlarla sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak. KPSS şartsız başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi bünyesinde Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından sözleşmeli bilişim personeli duyurusu yayımlandı. Hacettepe Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 5 (beş) personel alımına dair tüm detaylar bu yazımızda. KPSS zorunluluğu bulunmuyor. Bu kapsamda KPSS puanı olmayan ve belge ibraz etmeyen tüm adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaktır.

Hacettepe Üniversitesi memur alımı genel şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak, yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek, yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak, analitik düşünme yeteneğine sahip olmak şartları var.

Memur alımı mezuniyetler ve maaş detayları

Başvuru için fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Ayrıca iki kat maaş ile bu bölümler de başvurabilir: Diğer dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlar.

KIDEMLİ SİSTEM UZMANI alımı (1 kişi, Tam Zamanlı, Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 katına kadar), KIDEMLİ YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI alımı (1 Kişi - Tam Zamanlı - Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katına Kadar), FRONTEND YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI alımı (1 Kişi - Tam Zamanlı - Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katına Kadar), İŞ ANALİSTİ alımı (Tam Zamanlı, Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katına Kadar) olacak. 2 kat maaş ortalama 32 bin liradır. Bu ilanda 2 ve 3 kat maaşlar verilecektir.

Kamu personeli alımı başvuru süreci nasıl olacak?

Hacettepe Üniversitesi memur alımları için başvurular 13 Haziran 2023 tarihine kadar 23:59:59’a kadar Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapısı internet adresinden online olarak yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum