Yeni Personel Alımı Kütüphaneci Teknisyen Tekniker Koruma Destek Büro

Yeni Personel Alımı Kütüphaneci Teknisyen Tekniker Koruma Destek Büro

Kamuya yeni kütüphaneci, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik, destek ile büro personeli alımı başvuruları açıklandı. Süreç ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğünden 4/B sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. 2022 KPSS P3, P93 ve P94 puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyon ve niteliklerde 32 adet sözleşmeli personel alınacaktır. İşte sürece dair tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız yazımız.

Sözleşmeli memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Herhangi bir kamu kurumundan ihraç edilmemiş olmak şartları var. Adayların KPSS’den 60 puan alma şartları var.

Kamu personeli alımı başvuru mezuniyetler

1 Büro Personeli alımı için Herhangi bir lisans mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Herhangi bir lisans mezunu olup Üniversite veya MEB onaylı İş ve Meslek Danışmanlık mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Herhangi bir lisans mezunu olmak, Belgelendirmek kaydıyla kamu kurum ve kuruluşlarında en az 5 yıl özel kalem tecrübesine sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Sosyal Hizmet lisans mezunu olup MEB’den onaylı bağımlılıkla mücadele eğitimi katılım belgesine sahip olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için İşletme veya Maliye lisans mezunu olup mali müşavirlik belgesine sahip olmak ve mali müşavirlik alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunu olup Üniversite veya MEB onaylı Aile Danışmanlık Eğitimi sertifikasına sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Psikoloji lisans mezunu olup Üniversite veya MEB onaylı Psikolojik İlk Yardım, Bilinçli Farkındalık Terapisi ve Anormal Psikolojiye Giriş sertifikalarına sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Büro Yönetimi ve Sekreterlik önlisans mezunu olup Üniversite veya MEB onaylı Bilgi ve Belge Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Eğitimi ve Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi sertifikalarına sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Kütüphaneci alımı için Bilgi ve Belge Yönetimi lisans mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için Herhangi bir önlisans mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, sağlık sorunu bulunmamak, Boy uzunluğu 1.70 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 den fazla veya az olmamak gerekiyor.

1 Tekniker (Mobilya) alımı için Mobilya ve Dekorasyon önlisans mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Ahşap Doğrama ve Kaplama Eğitimi, Autocad, Alphacam ve Bilgisayarlı Mobilya İç Mekân Tasarımı sertifikalarına sahip olmak, Mobilya alanında CNC ile en az 3 yıl çalıştığını belgelendirmek, en az 5 yıl E sınıfı eski tip sürücü belgesi veya yeni tip C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Şehirlerarası yük taşımacılığını kapsayan SRC belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (Elektrik) alımı için Elektrik veya Elektrik Teknolojisi önlisans mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (Tesisat) alımı için Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi veya İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi önlisans mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için Herhangi bir önlisans mezunu olup Üniversite veya MEB onaylı Bahçe Bakım ve Peyzaj Sertifikasına sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli alımı için Avcılık ve Yaban Hayatı önlisans mezunu olmak, Belgelendirmek kaydıyla tahnit alanında tecrübe sahibi olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

4 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için Herhangi bir ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için Herhangi bir ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olup Üniversite veya MEB onaylı Bahçıvanlık Sertifikasına sahip olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Artvin Çoruh Üniversitesi memur alımı süreci

Başvurular Personel Daire Başkanlığına Şahsen Yapılacaktır. Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı “Çayağzı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Rektörlük Yeni Hizmet Binası Kat: 2 No: 209 08000 ARTVİN” adresine başvurular 9 Ağustos’a kadar olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum