Yeni Teknisyen Hemşire Sağlık Teknikeri Psikolog Destek Personeli Alımı

Yeni Teknisyen Hemşire Sağlık Teknikeri Psikolog Destek Personeli Alımı

Kamu üniversitesi tarafından güncel ve yeni 52 kamu memur alımı başvuru ilanı açıklandı. Üniversite personel alımı tüm detayları ve süreci bu yazımızda yer alıyor.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa 52 sözleşmeli personel alacak. İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü sözleşmeli personel alım ilanı başvuruları alınacak. Mülakatsız atama olacak. 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle “Teknisyen, Destek Personeli, Hemşire, Tıbbi Sekreter, Tıbbi Laboratuvar Teknikeri, Psikolog” ünvanlarında sözleşmeli personel alınacaktır

Memur alımı genel başvuru şartları nelerdir?

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak, 3-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor. Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.

Kamu personeli alımı başvuru mezuniyetler

1 Teknisyen (Görüntü ve Ses Sistemleri) alımı için Meslek Liselerinin Elektrik - Elektronik Teknolojisi Bölümü Görüntü ve Ses Sistemleri alanından mezun olmak. 2022 KPSS P94 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (Elektrik Elektronik) alımı için Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektronik bölümlerinden/alanlarından birinden mezun olmak. 2022 KPSS P94 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

17 Destek Personeli (Hasta Bakımı ve Temizliği) alımı için Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak. Ortaöğretim düzeyinde (P94 puan türü) 2022 KPSS’ye girmiş olmak gerekiyor.

24 Hemşire alımı için Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak 2022 KPSS P3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter) alımı için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun olmak. 2022 KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

6 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Laboratuvar) alımı için Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ön lisans programından mezun olmak. 2022 KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

1 Psikolog alımı için Rehberlik, Danışmanlık ve Sosyal Destek biriminde görev yapacaktır. Psikoloji lisans programından mezun olmak 2022 KPSS P3 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter) alımı için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ön lisans programından mezun olmak, 2022 KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa memur alımı süreci

Sadece bir pozisyon için aranılan başvuru numarası belirtilerek başvuru yapılacaktır. Adaylar İstanbul Üniversitesi memur alımları için başvurularını üniversitenin internet adresi üzerinden kayıt oluşturularak online olarak yapacaklardır. Başvurular 9 Ekim'e kadar yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.