Yüksek Maaşlarla Kamu Personeli Alımı Yapılacak! Güncel Başvuru Ekranı

Yüksek Maaşlarla Kamu Personeli Alımı Yapılacak! Güncel Başvuru Ekranı

Kamu kurumu bünyesinde yüksek maaşlarla olmak üzere güncel personel alımı yapılacak. Sözleşmeli personel atama başvuru süreci ve tüm detayları hemen bu haberde bulabilirsiniz.

Kamu Üniversitesine KPSS şartı olmadan online memur alımı başvuruları alınıyor. Hacettepe Üniversitesi tarafından yapılacak atamalarda KPSS puanı olmayan adaylar değerlendirmede en az 70 olarak baz alınacaktır. Kamu personeli atama başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sözleşmeli memur alımı genel şartları

Hacettepe Üniversitesi güncel memur alımı başvuruları için 657 DMK’daki şartları taşımak, askerlikle ilişiği olmamak, yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek, yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak, analitik düşünme yeteneğine sahip olmak gerekmektedir. İşte mezuniyetler

Hacettepe Üniversitesi memur alımı mezuniyetler şartları

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümleri başvurabiliyor. Öte yandan 2 kat maaş şartı ile diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da başvurabilir.

Yüksek maaşla memur alımı detayları nelerdir?

Kıdemli Sistem Uzmanı alımı için 3 katına kadar,

Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı Alımı İçin 3 Katına Kadar,

Frontend Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 2 katına kadar,

İş Analisti alımı için 2 katına kadar olmak üzere maaş bulunmaktadır. Adaylar 32 bin ve 48 bin lira maaşlarla görev alacaklardır.

Personeli alımı başvuru tarihleri

Hacettepe Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alımı için başvurular online olarak yapılabilmektedir. Adaylar başvurularını 13 Haziran 2023’e kadar yapabilirler.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.