951 Daimi İşçi Alımı Açıklandı! İlkokul İlköğretim Lise Önlisans Lisans

951 Daimi İşçi Alımı Açıklandı! İlkokul İlköğretim Lise Önlisans Lisans

Tam zamanlı istihdam edilmek üzere belirsiz süreli görev verilecek 4 farklı iş için toplam 951 İşçi Alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Başvuru yapmak isteyen adaylar için gerekli tüm detayları bu yazımızda.

Kamu kurumlarından olan büyükşehir belediyesi bünyesinde 418 Aşçı, 418 Aşçı Yardımcısı, 90 Kasiyer ve 25 Kasap işçisi olarak görev verilecek toplam 951 daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir. İşçi Alımı Başvuru Sürecini yazımızda bulabilirsiniz.

Daimi İşçi Alımı Başvuruları Online mı Olacak?

Evet İş Başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kendilerine uyan iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden elektronik ortamda online olarak iş başvurularını tamamlayabilecekleri belirtilmektedir.

951 İşçi Alımı İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesi 4 Farklı işte çalıştırılmak üzere daimi süreli 951 İşçi alımı için adaylar iş başvurularını 24 Ekim Salı Günü ile 26 Ekim Perşembe günleri arasında başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Büyükşehir Sürekli İşçi Alımı Başvuru Belgesi Var mı?

Adaylar iş başvurularını yaparken başvuru sürecinde herhangi bir belge olmadan iş başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar iş başvurusu olumlu sonuçlanmasından sonra mülakat sınavından da başarılı olmaları halinde adaylara iş başlangıcı için daha sonra belge talebi olacaktır.

İBB 951 İşçi Alımı Başvuru Koşulları Neler? Kimler Başvuru Yapabilir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Daimi işçi alımı için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru nitelikleri Şunlardır:

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı alımı En az İlköğretim mezunu olmak, Tercihen Meslek Liselerinin yiyecek, içecek servis hizmetleri bölümünden mezun olmak, Benzer iş alanında en az 2 yıl görev almış olmak, Temizlik kurallarına özen gösteriyor olmak, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen Hijyen belgesine sahip olmak, Gıda İşletmelerinde çalışmasında engel sağlık sorunu olmamak, Dönüşümlü çalışmasında sakınca olmamak, Aşçı yardımcısı personel alımı için Erkek adayların başvurusu kabul edilecektir.

Kasiyer Alımı en az ilkokul mezunu olmak, tercihen lise, önlisans mezunu olmak, yazar kasa ve pos cihazı konusunda tecrübeli olmak, kişisel bakımına özen gösteriyor olmak, güler yüzlü olmak, gıda işletmelerinde görev yapması bakımından herhangi bir engel sağlık problemi olmamak, dönüşümlü çalışmasında mesai bakımdan engeli olmamak, erkek olmak gerekiyor.

Kasap Alımı için En az İlkokul mezunu olmak şarttır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış Hijyen belgesine sahip olmak, Kasap olarak en az 2 yıl iş tecrübesine ve bilgisine sahip olmak şarttır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum