KPSS Taban Puansız Büro Personeli Programcı Personel Alımı Başvuruları

KPSS Taban Puansız Büro Personeli Programcı Personel Alımı Başvuruları

Kamu kurumu bünyesinde KPSS taban puansız olmak üzere büro personeli alımı ile programcı alımı yapılıyor. Sürece dair tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi bünyesinde iki farklı branşta sözleşmeli personel (4/B) alım ilanına başvurular alınıyor. Mülakatsız atama olacak. KPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alımına dair tüm detayları hemen bu yazımızda KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Kamu personeli alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması, 18 yaşını doldurmuş olup 1 Ocak 1993 ve sonrasında doğmuş olması gerekiyor. Ayrıca kamu görevinden ihraç edilenler başvuru yapamayacaklardır.

Sözleşmeli memur alımı başvuru mezuniyetleri

1 Büro Personeli alımı için Sosyal Güvenlik, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı önlisans,

1 Programcı alımı için Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretimi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Matematik, Fizik veya İstatistik lisans, Bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını belgelendirmek veya bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak, en az D düzeyinde YDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak gerekiyor.

Mehmetbey Üniversitesi personel alımı süreci

Adaylar başvurularını Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin internet adresinde yer alan “Duyurular” kısmında bulunan Başvuru Formunu indirerek doldurması ve 16 Haziran’a kadar unvana göre farklı birimlere şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Büro personeli pozisyonu için: Seyran Mah. Muzaffer Tutar Cad. No: 15 Ermenek/KARAMAN adresindeki Ermenek Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne”

Programcı pozisyonu için: Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Yunus Emre Yerleşkesi Rektörlük Binası 1. Kat Personel Daire Başkanlığına” olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum