Merkez Bankası 18 Branşta 169 Personel Alımı Yapacak! Süreç Başladı

Merkez Bankası 18 Branşta 169 Personel Alımı Yapacak! Süreç Başladı

Merkez Bankası dinlenme tesisleri için işçi alımı yapacak. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası A.Ş. Özdere Naim Talu Eğitim Seminer ve Dinlenme Sitesi bünyesinde 18 farklı branştan olmak üzere 169 kamu işçi alımı yapılacak. Güncel süreç ve tüm şartlar bu yazımızda yer alıyor.

Merkez Bankası personel alımı yapılacak ünvanlar

9 Çevre Temizlik Görevlisi, 4 Cankurtaran, 1 Diyetisyen, 6 Çamaşırhane Görevlisi, 13 Aşçı, 16 Aşçı Yardımcısı, 2 Resepsiyon Şefi, 8 Resepsiyonist, 1 Kat Hizmetleri Şefi, 1 Şef Garson, 23 Gıda Destek Personeli, 14 Kat Hizmetleri Görevlisi, 53 Garson, 6 Garson Birim Sorumlusu, 2 Teknisyen, 2 Şoför, 5 Garson “Engelli”, 3 Aşçı Birim Şefi kadrolarına işçi alımı başladı.

Güncel iş ilanları başvuru nitelikleri nelerdir?

3 Aşçı Birim Şefi alımı için Tercihen Üniversitelerin Aşçılık veya Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksek Okullarından mezun olmak.

5 Garson [Engelli] alımı için Türkiye İşçi Kurumu nezdinde engelli işçi statüsünde kaydı bulunmak.

2 Şoför alımı için Sitedeki Kamyon, Traktör, Midibüs, Otomobil ve Yolcu Taşıma Araçlarını kullanabilmesine olanak sağlayan ehliyete sahip olmak.

2 Teknisyen alımı için Tercihen Mesleki ve Teknik Meslek Liselerinin Elektrik, Elektronik, Mekanik, Tesisat, İklimlendirme-Soğutma bölümlerinden mezun olmak.

6 Garson Birim Sorumlusu alımı için Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ya da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Bölümünde öğrenimini tamamlamış olmak.

53 Garson alımı için Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ya da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Bölümünde öğrenimini tamamlamış olmak.

14 Kat Hizmetleri Görevlisi alımı için Otel odası temizliği konusunda deneyimli olmak.

23 Gıda Destek Personeli alımı için Endüstriyel bulaşık yıkama makinesi kullanabilme yeteneğine sahip olmak. Mutfakta kullanılan deterjan vb. maddelere karşı alerjisinin olmaması.

1 Şef Garson alımı için Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ya da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Bölümünde öğrenimini tamamlamış olmak.

1 Kat Hizmetleri Şefi alımı için Kat hizmetleri iş akışını yönetebilme konusunda deneyim sahibi olmak. Oda temizliği, koordinasyon ve planlama konularında deneyim sahibi olmak.

8 Resepsiyonist alımı için Tercihen Elektra otel programı deneyimi olmak. Tercihen Ön Lisans, Turizm Otelcilik bölümü mezunu olmak.

2 Resepsiyon Şefi alımı için Tercihen Elektra otel programı deneyimi olmak. Tercihen Lisans, Ön Lisans, Turizm Otelcilik bölümü mezunu olmak.

16 Aşçı Yardımcısı alımı için Tercihen Üniversitelerin Aşçılık veya Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksek Okullarından mezun olmak.

13 Aşçı alımı için Tercihen Üniversitelerin Aşçılık veya Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksek Okullarından mezun olmak.

6 Çamaşırhane Görevlisi alımı için Endüstriyel çamaşır yıkama makinesi kullanabilme yeteneğine sahip olmak. İzmir'in Menderes, Selçuk, Gaziemir, Seferihisar ilçelerinin birinde ikamet etmek

1 Diyetisyen alımı için Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik Bölümlerinden mezun olmak.

4 Cankurtaran alımı için Tercihen Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulları veya Spor Bilimleri Fakültelerinden mezun olmak. Gümüş kurtarma sertifikasına [ehliyet] sahip olmak.

9 Çevre Temizlik Görevlisi alımı için Tercihen bahçe bakımı ve temizliği konusunda en az 1 yıllık deneyim sahibi olmak.

Merkez Bankası personel alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını 16 Nisan 2024 tarihine kadar yapabileceklerdir. Adaylar kılavuzda belirtilen adrese bizzat başvuru yapabilmenin yanı sıra e-mail adresine de özgeçmişlerini gönderebileceklerdir.

Merkez Bankası personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.