13 Farklı İş İçin Kadrolu 44 İşçi Alımı Yapılacak

13 Farklı İş İçin Kadrolu 44 İşçi Alımı Yapılacak

İstanbul Çekmeköy Belediye Başkanlığı işçi alımı yapacağını duyurdu yapılan duyuruya göre 13 Farklı iş için kadrolu 44 işçi alımı gerçekleştirilecektir. İşçi alımına başvurular ve detaylar haberimizde sizler için düzenlendi.

İstanbul Çekmeköy Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 Harita Mühendisi, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Harita Teknikeri, 1 İnşaat Teknikeri, 2 Teknik Personel(Boyacı ve Sıhhi Tesisatçı), 4 Özel Eğitim Öğretmeni, 2 Spor Öğretmeni, 5 Temizlik Personeli, 4 E sürücü Belgeli Şoför, 6 Zabıta Destek Personeli, 9 Saha Personeli, 2 Kütüphaneci ve 5 Büro personeli olmak üzere Daimi süreli 44 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Belediye kadrolu personel alımı başvuru şartları neler?

Adaylarda aran genel şartlar; Türk olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Başvuru yapılacak iş için gerekli öğrenim seviyesinden mezun olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görev yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak ve İş başvurusunda bulunmak istediği iş için gerekli özel şartları taşımak, Şartlarını taşıyan adaylar başvurularını gerçekleştirebilecekledir. Dİğer tüm özel hususlara hemen aşağıdaki kılavuzdan erişim sağlayabilirsiniz.

Peki iş başvurusunda hangi belgelere ihtiyaç vardır?

Aday olmak isteyen kişiler başvuruda bulunmak istedikleri iş için gerekli şartları taşıdıkları iş için Kimlik fotokopisi, Adli sicil kaydı ve Başvuru formu ile müracaat edebileceklerdir.

Belediye işçi alımı başvurusu nasıl yapılacak?

Adaylar iş başvurusu için başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar için son başvuru tarihi 18 Ağustos 2023 olarak belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum