137 Tekniker Teknisyen İşçi Usta Şoför Büro Personeli Alımı Başladı

137 Tekniker Teknisyen İşçi Usta Şoför Büro Personeli Alımı Başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ABB bünyesinde farklı unvanlarda 137 kamu personel işçi alımı açıklandı. Büyükşehir iştiraki personel alımı süreci ve tüm şartlar bu yazımızda.

Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. tarafından “Büro Personeli, Şoför, Temizlik Personeli, Beden İşçisi (Levha Montaj Elemanı), Beden İşçisi, Kaynak Ustası, Beden İşçisi (Altyapı İşçisi), Elektrik - Elektronik Teknikeri/Teknisyeni, Boya Ustası” alımı olmak üzere 137 yeni kamu personeli alımı açıklandı. Başvurular ve tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz.

Antalya İnsan Kaynakları personel alımı şartları-nitelikleri

45 Elektrik - Elektronik Teknikeri/Teknisyeni alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak, ilgili okul mezunu olmak, Bilgisayar kullanabilen adaylar başvurabilir.

20 Beden İşçisi (Altyapı İşçisi) alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak 18 yaşından büyük olmak, Altyapı işlerinde çalışmış

30 Boya Ustası alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak, Ustalık belgesine sahip olmak, Tercihen boya makinası kullanabilen adaylar başvurabilir.

5 Kaynak Ustası alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak, Ustalık belgesine sahip olmak,

10 Beden İşçisi alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak, Kırıcı-Delici ve Matkap kullanabilen adaylar başvurabilir.

15 Beden İşçisi (Levha Montaj Elemanı) alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak, Tercihen levha çakma makinası kullanabilen adaylar başvurabilir.

2 Temizlik Personeli alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak,

6 Şoför alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak, C sınıfı ehliyete sahip olmak, Tercihen sepetli araç ve kamyon kullanabilen adaylar başvurabilir.

4 Büro Personeli alımı için Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, 18 yaşından büyük olmak, En az önlisans mezunu olmak, Word ve Excel kullanabilen, Tercihen bilgisayar sertifikalı adaylar başvurabilir.

Güncel işçi alımı başvuruları

Başvurular 24 Temmuz 2023’e kadar yapmaları gerekiyor. Başvurular “Başvuru Adresi: YÜKSEKALAN MAH. ADNAN MENDERES BULVARI BÜYÜKŞEHİR HİZ. BİNASI N0:20 MURATPAŞA ANTALYA” adresine olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum